Třinec – Pardubice 1:2 (po pr.) | K. Vary – Mladá Boleslav 2:5 (kon.)
HC Oceláři Třinec
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1) Stav série: 0:2
HC Dynamo Pardubice
Pátek 29.03.2024, 13:00 • MINI WERK ARENA, Třinec • Extraliga dorostu • Semifinále

61:34
    3/3
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubice opět rozhodují zápas v prodloužení! Dnes prodloužení trvalo zhruba o minutu déle a znovu to vzal na sebe TOMÁŠ ROLINEK, který si nabruslil od levého mantinelu před třineckou branku, položil si Skácela a střelou vedle betonu dostal puk do domácí klece! Asistence: Vít Macek, Ondřej Ruml – 1:2.
    Rolinek T., Macek V., Ruml O.
    Holub D., Makula W., Polášek J.

44:02
    5/4
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři potrestali Vápeníkův faul vyrovnávacím gólem! Střelu Holuba od modré čáry vyrazil brankář Tuláček pouze vedle sebe, kam rychle dojel MYROSLAV SPASKIN a pohotově dorazil kotouč do odkryté branky! Asistence: David Lukas Holub, Dominik Řípa – 1:1.
    Spaskin M., Holub D., Řípa D., Rybnikár M., Weiss M.
    Novosad T., Řehořek J., Korec L., Mikeska M.

18:48
    4/5
    Pardubice jdou do vedení! Dvojice Sekanina, Korec se vydala do přečíslení dva na jednoho, prvně jmenovaný vypustil křížnou přihrávku na kolegu a LUKÁŠ KOREC přesnou střelou z první rozvlnil síť za zády gólmana Skácela! Asistence: Tobiáš Sekanina, Teodor Vápeník – 0:1.
    Sekanina T., Korec L., Vápeník T., Řehořek J.
    Niemczyk P., Řípa D., Hebar A., Hladoník V., Polášek J.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 45. Spaskin (Holub, Řípa) – 19. Korec (Sekanina, Vápeník), 62. Rolinek (V. Macek, Ruml)

HC Oceláři Třinec: Skácel (Javorek) – Karas, Holub (C), Kaleta, Byrtus, Niemczyk, J. Marek – Řípa (A), Rybnikár (A), Weiss – Hrček, Hebar, Hladoník – Morcinek, J. Polášek, Makula – Spaskin, Richter.
    Trenér: Malík.

HC Dynamo Pardubice: Tuláček (Veřmiřovský) – Koudelka, Ruml, Vápeník (A), Novosad, Řehořek, Křečan – P. Tvrdík, Mikeska, Joska – D. Drábek, Sekanina, Lempach – Korec (A), Rolinek (C), V. Macek – M. Novák.
    Trenér: Faltys.

Rozhodčí: Maťašovský, Schenel – Mikšík, Peluha.