Pardubice B – Brozany 0:3 (kon.) | Zápy – Teplice B 5:1 (kon.)
FK Teplice B
Neděle 14.04.2024, 16:30 • Zápy / tráva • Česká fotbalová liga (B) • 22. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

SK Zápy

Zápy se v tabulce ČFL – skupiny B nacházejí na třetím místě, ale jarní část sezóny jim zatím nevychází podle představ. V posledním zápase remizovali na hřišti České Lípy 1:1. Nejlepším střelcem Záp je Lukáš Woitek s šesti góly

Teplice B

Teplice se nacházejí na patnáctém místě tabulky a bojují o udržení v ČFL. Přepeře, které jsou poslední, se totiž nacházejí pouze o dva body za Teplicemi. V posledním utkání Teplice porazily právě Přepeře ve veledůležitém zápase 2:1. Nejlepším střelcem Teplic je Dominik Procházka s pěti brankami.

Letošní vzájemný zápas

Oba týmy se už letos na podzim utkaly. Ve dvacáté šesté minutě sedmého kola ČFL otevřel skóre kapitán Jiří Duben z penalty. O devět minut později zvýšil skóre na 2:0 Ondřej Kocourek, vítězství Záp poté potvrdil Patrik Kavalír na začátku druhého poločasu. Teplice tak mají svému dnešnímu soupeři co vracet!

SK Zápy: Řehák – Pardubský, Jelínek, Stropek, Kavalír, Súkenník, Eliáš, Duben (C), Petrlák, Kocourek, Štrombach.
    Náhradníci: Durov – Nazarenko, Zoubek, Weis, Woitek, Svoboda, Khrolenok.
    Trenér: Zdeněk Koukal

FK Teplice B: Němeček – Křišťan, Procházka, Bednár, Kapur, Kolář, Hrdlička, Vachoušek (C), Foungala, Pokorný, Emmer.
    Náhradníci: Grümann – Trnovec, Korselt, Lukáš, Kříž.
    Trenér: David Šourek

Rozhodčí: Melničuk – Talpáš, Jati.

1

Z technických důvodu zatím budeme přinášet pouze změny stavu, domácí tým zatím nezajistil stream z tohoto utkání!