Minnesota – Seattle 3:4 (kon.) | Winnipeg – Vancouver 4:2 (kon.) | Calgary – San Jose 5:1 (kon.)
Colorado – Edmonton 5:1 (kon.) | Vegas – Anaheim 1:4 (kon.) | Los Angeles – Chicago 5:4 (po pr.)

Česká a slovenská stopa
    Martin Pospíšil (CGY) – 0+1, +1 účast, 2 střely na bránu, TM 4, čas na ledě 13:20
    Adam Klapka (CGY) – 1+0, +1 účast, 2 střely na bránu, TM 5, čas na ledě 08:36

1. Blake Coleman (CGY) 1+1
    2. MacKenzie Weegar (CGY) 1+0
    3. Dustin Wolf (CGY) 17 zákroků (05:34:00)

59:51 Fabian ZETTERLUND - 5:1

59:51
    5/4
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Hostující celek připravil domácího brankáře o čisté konto, trefuje se v přesilovce FABIAN ZETTERLUND. Asistence: Mikael Granlund a Collin Graf.
    Bordeleau T., Zetterlund F., Graf C., Granlund M., Eklund W.
    Šarangovič J., Rooney K., Pachal B., Solovjov I.

59:04
    Jegor Šarangovič se při vlastním oslabení dostal do situace dva na jednoho, kotouč netrefil.

58:48
    Přesilovku hrají hosté, ale nemohou se dostat do útočného pásma, v poklidném tempu se dohrává třetina.

58:17
    Po zákroku brankáře Sharks se před jeho brankou strhla potyčka.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:29
    Dustin Wolf kryje kotouč po střele soupeře, Mikael Granlund měl velkou šanci, ale neuspěl.

57:12
    Utkání po krátké přestávce pokračuje dál, sledujeme klidnější pasáž hry.

57:02
    Poslední komerční přestávka v tomto zápase.

56:14
    Mikael Backlund z ostré pozice zkoušel poslat kotouč na branku, ale jeho snaha nebyla úspěšná.

55:50
    Flames se nyní usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

55:01
    Probíhá finální fáze hry ve třetí třetině.

54:34
    Jonathan Huberdeau to zkoušel individuálně, dostal se na kruh, ale branku trefit následně nedokázal.

52:14
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál a kotouč znovu kryje brankář Sharks.

51:49
    Komerční přestávka.

51:40
    Jegor Šarangovič měl šanci na druhé straně, kotouč však netrefil tak, jak potřeboval.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 13. Klapka, 15. Coleman (Zary, R. Andersson), 24. Kylington (Kuzmenko), 26. Rooney (Pospíšil, Coronato), 27. Weegar (Miromanov, Coleman) – 60. Zetterlund (Granlund, Graf)

Calgary Flames: Wolf (Markström) – Weegar, Miromanov, Kylington, R. Andersson, Solovjov, Pachal – Pospíšil, Kadri, Kuzmenko – Mangiapane, Backlund, Coleman – Huberdeau, Zary, Šarangovič – Coronato, Rooney, Klapka.
    San Jose Sharks: D. Cooley (27. G. Romanov) – Burroughs, Ferraro, J. Thompson, M. Vlasic, Addison, Thrun – Zetterlund, Granlund, Eklund – Kostin, Kunin, Graf – Guščin, Sturm, Bordeleau – Carpenter, Studnicka, G. Smith.

Rozhodčí: Mitch Dunning, Beau Halkidis – Travis Toomey, Caleb Apperson

Diváci: 17 946