Wolverhampton – Bournemouth 0:1 (kon.) | Crystal Palace – Newcastle 2:0 (kon.) | Everton – Liverpool 2:0 (kon.)
Manchester Utd. – Sheffield Utd. 4:2 (kon.)
Manchester United
4:2 (1:1)
Sheffield United
Středa 24.04.2024, 21:00 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 29. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (23:10:48)

Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 13:4. Střely mimo: 12:6. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 7:9.

A je konec! Zápas 29. kola Manchester Utd proti Sheffield Utd dopadl lépe pro domácí tým, který ale nervy vlastních fanoušku nešetřil. Hned dvakrát v zápase prohrával, když se v prvním poločase trefil JAYDEN BOGLE (0:1) a na začátku druhého poločasu se trefil BRERETON DIAZ (1:2). To bylo od Sheffieldu ale vše, Manchester si připsal vítezství 4:2. První branku pro domácí tým vstřelil až ve 42. minutě HARRY MAGUIRE (1:1). Ve druhém poločase srovnával z penalty BRUNO FERNANDES (2:2). O vítezství v 81. minutě rozhodl kdo jiný než BRUNO FERNANDES (3:2). Na konečných 4:2 upravoval v 85. minutě RASMUS HOJLUND.

Manchester United se prozatím vyšplhal na šesté místo tabulky Premier League, naopak Sheffield je odsouzen k sestupu na dvacátém místě s šestnácti body.

90+10

90+9
    Výborná přihrávka Bruna Fernandese, která našla Wheatleye, u něj ale celá akce skončila.

90+7
    Alejandro Garnacho se snažil ještě překvapit brankáře, ale jeho schovanou střelu si brankář Sheffieldu našel a schoval ji do rukavic.

90+5
    Bruno Fernandes posílá přihrávku do pokutového území, ale soupeř mu jeho úmysl překazil.

90+3
    Vypadá to, že se zápas dohraje už v poklidném tempu.

90+1
    Střídání v týmu Manchester United:
    ze hřiště odchází Kobbie Mainoo, přichází Sofján Amrábat.

90+1
    ze hřiště odchází Rasmus Højlund, přichází Ethan Wheatley.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 9 minut.

88
    Tým Sheffield Utd bude mít výhodu přímého volného kopu.

87
    Střídání v týmu Sheffield United:
    ze hřiště odchází James McAtee, přichází William Osula.
    85. Rasmus HØJLUND - 4:2

85
    Manchester United právě vstřelil branku! Bruno Fernandes našel spoluhráče v pokutovém území a nahrál mu balon přesně na nohu, tím, kdo to všechno dokončil, je RASMUS HOJLUND a vypadá to, že rozhoduje o vítězství Manchesteru United – 4:2.

81
    Manchester United právě vstřelil branku! Poprvé do vedení posílá BRUNO FERNANDES Manchester United v 81. minutě a toto stálo za to. Fernandes se rozhodně nebál vystřelit a taky to tak vypadalo. Nedal gólmanovi z obrovské dálky šanci a posílá Manchester do vedení – 3:2.

79
    Casemiro posílá míč do vápna, ale Foderingham si pro něj došel do vzduchu a tak ukončil veškeré útočné šance Manchesteru.

78
    ze hřiště odchází Jayden Bogle, přichází Oliver Norwood.

Jakub Eiman

Branky: 41. Maguire (Garnacho), 61. Fernandes (pen.), 81. Fernandes (Mainoo), 85. Højlund (Fernandes) – 35. Bogle, 50. Osborn (Brereton)

Karty:   37. Holgate (SHU)

Manchester United: An. Onana – Dalot, Casemiro, Maguire, Wan-Bissaka – Eriksen (64. McTominay), Mainoo (90+1. Amrábat) – Antony (55. Amad Diallo), Fernandes (C), Garnacho – Højlund (90+1. Wheatley).
    Náhradníci: Bayındır – Amass, Forson, Ogunneye, L. Jackson.

Trenér: ten Hag E.

Sheffield United: Foderingham – Ahmedhodžić, Trusty, Holgate – A. Brooks (46. Souza), Osborn, Arblaster (C), Hamer, Bogle (78. Norwood) – Archer (62. Ja. McAtee, 87. Osula), Brereton.
    Náhradníci: Grbić – Curtis, Larúsí, ben Slímán, Hampson.

Trenér: Wilder C.

Rozhodčí: Salisbury M.