Lorient – PSG 1:4 (kon.) | Marseille – Nice 2:2 (kon.) | Monaco – Lille 1:0 (kon.)
AS Monaco
1:0 (0:0)
Lille OSC
Středa 24.04.2024, 21:00 • Stade Louis-II, Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo

Youssouf Fofana je jediným střelcem zápasu, díky jeho ráně k tyči berou body z tohoto zápasu domácí. (22:56:58)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 9:9.

90+6

90+6
    Takumi Minamino nedokázal nic vymyslet.

90+5
    Domácí vybojovali ještě rohový kop.

90+5
    Domácí hrají takticky velmi dobře, to už začala poslední minuta hry v nastavení.

90+3
    Více než polovina nastaveného času je pryč a domácí fotbalisté se zatím nedokázali prosadit a navýšit náskok.

90+2
    Fotbalisté v červeném se pokouší něco vymyslet na polovině soupeře, ale mají problémy s přechodem do finální fáze.

90+1
    Tiago Santos to vzal na sebe, jeho rána končí vysoko nad brankou. Gólman nyní zasahovat nemusel.

90+1
    Do délky nastavení se podle všeho promítla střídání i několik drobných ošetření.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Vanderson byl celý zápas prakticky neviditelný, až nyní se dostal do zakončení, se kterým si snadno poradil brankář soupeře.

88
    Domácí fotbalisté kontrolují hru a míří za výhrou v tomto zápase. Lille se jen těžko dostává do šancí.

87
    Střídání v týmu AS Monaco:
    ze hřiště odchází Maghnes Akliouche, přichází Mamadou Coulibaly.

85
    Nakonec je z toho jen rohový kop, který rozehrává Edon Žegrova. Následně nebyla akce přesná.

85
    Hostující fotbalisté se po nepřehledné situaci v pokutovém území soupeře dožadují odpískání pokutového kopu. Sudí ale má odlišný názor.