Osasuna – Real Betis 0:2 (kon.) | Celta Vigo – Villarreal 3:2 (kon.) | Valencia – Alavés 0:1 (kon.)
Sevilla – Granada 3:0 (kon.) | Rayo Vallecano – Almería 0:1 (kon.)
CA Osasuna
0:2 (0:2)
Real Betis
Neděle 05.05.2024, 14:00 • Estadio El Sadar (Pamplona) • Španělská LaLiga • 34. kolo

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 13:13. (15:59:58)

Je dobojováno. Hostující Real Betis si z půdy Osasuny odváží 3 body po výhře 2:0, když obě branky padli již v prvním poločase. Domácí ve 2. poločase bojovali a snažili se s utkáním něco udělat, ale bez vyloučeného Moncayoly to měli proti dobře zformované obraně Betisu složité.
    Svěřenci Manuela Pellegriniho si tak dnešní výhrou upevňují pozici zaručující Evropské poháry v příští sezoně.
    Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek víkendu.

90+3

90+3
    Míč si ve vápně navedl na střed Abde Ezzalzouli a svojí střelou orazítkoval břevno domácí branky!

90+1
    Po kličce se ve vápně dostal ke střele Ruben Garcia, jeho přízemní střela ale letěla pouze doprostřed branky a tam byl připraven Rui Silva.

90
    Hlavní rozhodčí Víctor García nastavuje 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Domácí kombinací po pravé straně branku Betisu neohrozí, je jim odpískaný útočný faul a hrají tak hosté, kteří již nikam nepospíchají.

87
    Faul domácích, míč tak mají v držení hráči Betisu a kombinují na polovině hřiště.

86
    Střídání v týmu Real Betis:
    ze hřiště odchází Nabil Fekir, přichází Abde Ezalzúlí.

86
    Žlutá karta pro tým Real Betis (Rui Silva).

85
    Ten se ale domácím nepovedl a hrát s míčem tak budou hosté. Od branky jej znovu pošle do hry Rui Silva.

84
    William Carvalho fauloval Juana Cruze a hráči Osasuny tak mají výhodu v podobě přímého kopu.

83
    Centr Williana Joseho do vápna si domácí obrana pohlídala a hlavičkuje do bezpečí.

82
    Střídání v týmu CA Osasuna:
    ze hřiště odchází Iker Muñoz, přichází Xabi Huarte,
    ze hřiště odchází Jesús Areso, přichází Juan Cruz.

79
    Centr z rohu ale obrana Betisu bez problémů odvrací.

79
    Hráči Osasuny jsou teď velmi aktivní, po další jejich akci uvidíme rohový kop z levé strany.

77
    Po centru Mojicy z levé strany hlavičkuje Iker Munoz do tyče! Teď měli hosté štěstí.

77
    Přihrávku Jesuse Aresa odvrací Abner na rohový kop.

75
    Míč už se dostal mimo hrací plochu a od branky jej tak pošle do hry Sergio Herrera.