Chlumec n/C – Ml. Boleslav B 1:2 (kon.) | Liberec B – Hr. Králové B 3:1 (kon.) | Brozany – Jablonec B 1:0 (kon.)
Zápy – Kolín 3:0 (kon.)
SK Zápy
3:0 (2:0)
SK Sparta Kolín
Neděle 05.05.2024, 17:00Česká fotbalová liga (B) • 25. kolo

Zápy nakonec dokázali porazit Kolín po brance Jiřího Dubna z penalty vysoko 3:0 a zapisují důležité tři body do tabulky České fotbalové ligy. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (08:56:33)

90+3

90+2
    V poklidném tempu se utkání dohrává.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Hosté se ještě dostali do zakončení, ale Řehák si dokázal poradit se zakončením soupeře.

88
    Za silného deště se dostáváme do závěru zápasu, ve kterém míří domácí za výhrou.

84
    Střídání v týmu SK Zápy:
    ze hřiště odchází Ondřej Kocourek, přichází Tommy Weis,
    ze hřiště odchází Miroslav Petrlák, přichází Kyrylo Nazarenko.

84
    Kolodezhnyi se dostal do střelecké pozice, ale obrana si poradila. Rána byla zblokovaná.

82
    Už několik minut velmi intenzivně prší, což kvalitě fotbalu rozhodně nepomůže.

81
    Domácí vybojovali autové vhazování na útočné polovině, ale do šance se tým nedostal.

80
    Milec se pokoušel obejít soupeře na polovině hrací plochy, ale o balon přišel.

78
    Domácí obrana hraje velmi dobře a dokáže snadno zastavit nebezpečně vypadající akce soupeře.

74
    ze hřiště odchází Tomáš Matějka, přichází Daniel Stropek,
    ze hřiště odchází Patrik Kavalír, přichází Nikita Khrolenok.

72
    Šnajdr se pokoušel vyslat spoluhráče do brejku, ale obrana si dokázala poradit.

71
    Dvacet minut hry nás dělí od konce utkání. Zápy mají výrazný náskok a míří za výhrou.

70
    Žlutá karta pro tým SK Sparta Kolín (Ondřej Soběslav).

70
    Kolín se pokoušel propracovat se do šance, ale Milec nedokázal přesným pasem najít spoluhráče.

67
    Mnoho šancí nyní k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí fotbalisté míří za výhrou.