Cagliari – Lecce 1:1 (kon.) | Empoli – Frosinone 0:0 (kon.) | Hellas Verona – Fiorentina 2:1 (kon.)
AC Milán – Janov 3:3 (kon.) | AS Řím – Juventus 1:1 (kon.)
Cagliari Calcio
1:1 (1:0)
US Lecce
Neděle 05.05.2024, 12:30 • Unipol Domus, Cagliari • Italská Serie A • 35. kolo

Počtvrté v řadě se v soubojích Cagliari s Lecce zrodila remíza. Domácí neudrželi vedení, které jim po rohovém kopu tečí zajistil kolumbijský stoper Mina, více než poločas odehráli v oslabení a nakonec mohli ještě prohrát. Po vyrovnávacím gólu Krstoviće z 84. minuty je totiž během dalších čtyř minut dvakrát zachránila při hlavičkách Beschirotta a Sansoneho tyč. Pro oba celky záchranářské boje pokračují, remíza v podstatě nic neřeší pro Cagliari, hosté jsou už přece jen ve větším klidu, když udrželi čtyřbodový odstup. (14:30:54)

90+7

90+7
    Almqvist neuspěl se zřejmě posledním pokusem změnit osud utkání, míč zavezl do zámezí.

90+6
    Dnešní utkání sleduje 16 159 diváků.

90+6
    Scuffet si stahuje do náruče Gallův centr od koncové čáry z levého křídla.

90+5
    Neprošel Rafiův centr šajtlí ani následný pokus Sansoneho prostrčit míč před domácí bránu zleva.

90+3
    Sansoneho centr odvrací Makoumbou a nakonec to bude po nešťastném zásahu Galla aut pro domácí.

90+2
    Čertvý Obert se snažil vybojovat roh, jenže míč se otřel o jeho nohu a následuje odkop od brány.

90+1
    Střídání v týmu Cagliari Calcio:
    ze hřiště odchází Nahitan Nández, přichází Adam Obert.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Ošetřován je i domácí brankář Scuffet.
    88. Do tyče vzápětí hlavičkuje také Sansone

88
    Domácí znovu před obratem skóre zachránila tyč! Přes obránce se prosadil Nicola Sansone a trefil pravou tyčku hlavou po odrazu o zem, Krstovićova dorážka z otočky pak směřuje na tribunu.

87
    Ofsajd je po sérii narážeček nakrátko na pravém křídle máván domácímu Nándezovi. Záznam ukazuje, že nesprávně, za hranou se zapomněl Baschirotto.