Vyškov – Chrudim 1:0 (kon.) | Prostějov – Táborsko 2:1 (kon.) | Líšeň – Dukla Praha 0:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
0:0 (0:0)
FK Dukla Praha
Sobota 13.04.2024, 16:30 • Areál SK Líšeň, Brno • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 22. kolo

Dnešní utkání končí bez branek! Největší šanci zápasu měli domácí v 86. minutě, když zahrávali penaltu. Jenže tu zvládl chytit Šťovíček. Dukla nedokázala oživit její hru ani s pěti střídajícími hráči, a tak v dnešním důležitém zápase ztratila velmi důležité body. Druhý Vyškov se na Pražany dotáhl na rozdíl dvou bodů. Přeji hezký sobotní večer a u F:NL na počtenou! (18:26:45)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 8:1. Rohy: 7:5.

90+3

90+2
    Vajner si dává s rozehrávkou velmi na čas, také nemá kam spěchat. Ale Líšeň musí velmi mrzet neproměněná penalta.

90+2
    Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
    ze hřiště odchází Denis Dziuba, přichází Renards Rimovičs.

90+1
    Běží první minuta nastavení, zatím je čím dál pravděpodobnější, že dnešní zápas skončí bezbrankovou remízou.

90
    Brněnští fotbalisté zkoušeli proniknout středem, ale i na tuto variantu byli Pražané připraveni.

89
    Líšeň dostala hrací předmět až do pokutového území, zakončení se ale povedlo Dukle zablokovat.

88
    Přímý kop nekončí ohrožením branky, centrovaný míč nebyl tak přesný, jak by si hosté představovali.

87
    Žlutá karta pro tým SK Líšeň 2019 (Pavel Sokol) za zákrok, který připomínal klasickou záchrannou brzdu.

86
    Ne, ani tato příležitost nekončí gólem. Šťovíček tuto penaltu, kterou zahrával Sokol zneškodnil!

85
    Žlutá karta pro tým FK Dukla Praha (Roman Holiš) za faul uvnitř pokutového území, Holiš nedovoleně zastavil pronikajícího protihráče.

84
    Domácí chtěli penaltu po zákroku uvnitř pokutového území a také se jí dočkali! Pokutový kop pro Líšeň!

82
    ze hřiště odchází Patrik Gerža, přichází Lukáš Raab,
    ze hřiště odchází Antonio Mionić, přichází Martin Rolinek.

82
    Líšeň posílá také na trávník čerstvé síly, na hřišti se tak objeví Rolinek s Raabem.

81
    Až teď se dostal ke střele Zeronik, jehož rána po zemi protáhla Vajnera.

80
    Trenér Dukly Petr Rada využil všech pět střídání, zatím ale náhradníci hru neoživili.

78
    78 odehraných minut je za námi a stále čím dál více se zdá, že dnešní mač skončí bez branek...

76
    Hlavní rozhodčí Všetečka viděl nedovolený zákrok na Vajnera, a tak se bude odkopávat od branky domácích.