Třinec – Zlín B 2:0 (kon.) | Blansko – Hranice 2:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Slovácko B 2:0 (kon.)
Frýdlant n/O – Rosice 2:0 (kon.) | Hodonín – Uničov 2:1 (kon.) | Uh. Brod – Start Brno 1:1 (kon.)
FK Třinec
2:0 (0:0)
FC Zlín B
Sobota 13.04.2024, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec • Moravskoslezská fotbalová liga • 23. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek soboty. (12:10:50)

Domácím se podařilo na začátku druhého poločasu vstřelit dvě branky a své vítězství si pohlídat. Zlín se v druhém poločase snažil více zakončovat, ale Adamušku příliš nezaměstnal. Domácí Třinec tak zapisuje důležité tři body do tabulky.

90+3

90+3
    Akce domácích zastavena před šestnáctkou. Sudí píská ofsajd.

90+2
    Zlín v závěru zápasu ještě rozehraje rohový kop.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Teď to byl právě domácí tým, který se dostal ke střele. Brankář Slezák byl ale připravený.

90
    Zlín je poslední minuty aktivnější směrem dopředu. Třinec svého soupeře ale nepouští do zakončení.

87
    Zlínu je odpískán ofsajd. Třinec rozehraje pár metrů před svým velkým vápnem.

85
    Střídání v týmu FK Třinec:
    ze hřiště odchází Yakubu, přichází Ayoola,
    ze hřiště odchází Dedič, přichází Clement.

84
    Střídání v týmu FC Zlín B:
    ze hřiště odchází Švach, přichází Číž,
    ze hřiště odchází Polášek, přichází Hartman.

84
    Třinec fauluje ve středovém kruhu. Ševci pošlou centr dopředu.

84
    Domácí tým přihrával do ofsajdu. Pokračovat budou hosté.

82
    Zlín se dostal do vápna Třince, tam získal alespoň roh.

79
    Autovým vhazováním se domácí posunuli asi o dvacet metrů směrem dopředu.

78
    Třinec se snaží nyní dopředu projít po pravé straně.

76
    Žlutá karta pro tým FK Třinec (Konečný).

75
    Ani z něj ale Třinec branku neohrozil, naopak se ještě dopustil útočného faulu před šestnáctkou.

74
    Ten si domácí ještě jednou zopakují. Jen z druhé strany. Bude to už šestý roh pro červené.