Bayern – Kolín nad Rýnem 2:0 (kon.) | Bochum – Heidenheim 1:1 (kon.) | Mohuč – Hoffenheim 4:1 (kon.)
Mönchengladbach – Dortmund 1:2 (kon.) | RB Lipsko – Wolfsburg 3:0 (kon.) | Stuttgart – Frankfurt 3:0 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
4:1 (0:1)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 13.04.2024, 15:30 • Mewa Arena, Mohuč • Německá Bundesliga • 29. kolo

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 15:4. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:14. (17:22:35)

Je konec! Mohuč po skvělém obratu ve druhém poločase otočila duel s Hoffenheimem a vítězí 4:1. O jediný zásah v průběhu první půle se hlavou postaral Pavel Kadeřábek. Od té doby byla aktivnější Mohuč, ale náznaky dokázala hostující obrana pokrýt. Hned v úvodu druhého poločasu vyrovnal Jonathan Burkardt. O čtyři minuty později navíc dokonal obrat Mwene. Třetí zásah domácích přidal po skvělém brejku Gruda. V závěru pak napsal tečku Onisiwo.

90+2

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05:
    ze hřiště odchází I Čä-song, přichází Ludovic Ajorque.

89
    Mohuč právě vstřelila branku! Po další akci už domácí celek dokázal přidat čtvrtou branku! Přihrávku do vápna dostal právě KARIM ONISIWO, který se otočil kolem obránce a levou nohou napálil míč k tyči!

88
    Onisiwo si skvěle udělal prostor v pokutovém území, měl dostatek času na zakončení, ale přesto branku Hoffenheimu přestřelil!

87
    Andrej Kramarić si řekl o přihrávku na levou stranu, jenže dostal příliš pomalou pobídku. Defenziva Mohuče míč odkopla.

86
    ze hřiště odchází Andreas Hanche-Olsen, přichází Edimilson Fernandes,
    ze hřiště odchází Nadiem Amiri, přichází Tom Krauß.

85
    Mohuč zahrávala další rohový kop. Centr přiletěl k přední tyči, odkud bez problémů hráči Hoffenheimu odehráli míč do bezpečí.

84
    Žlutá karta pro tým TSG 1899 Hoffenheim (Ozan Kabak).

83
    Onisiwo dloubl míč do pokutového území, jenže Silvan Widmer se rozběhl příliš pozdě. Míč tak doskákal do rukavic Baumanna.

82
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim:
    ze hřiště odchází Pavel Kadeřábek, přichází Robert Skov.

81
    Florian Grillitsch si zpracoval míč na polovině hřiště a hledal spoluhráče na pravé straně. Mohuč bez problémů brání své vedení.

80
    Hoffenheim se nastěhoval na polovinu soupeře, jenže hraje s míčem daleko od velkého vápna soupeře.

79
    Domácí reklamovali ruku Ozana Kabaka v pokutovém území při zpracování míče, ale sudí ukazuje, že situace byla v pořádku.

78
    Domácí už se nikam neženou. Mohuč si je vědoma svého náskoku a koncentruje se především na držení míče na svých kopačkách.

77
    ze hřiště odchází Anthony Caci, přichází Silvan Widmer,
    ze hřiště odchází Brajan Gruda, přichází Karim Onisiwo.

76
    Kadeřábek měl prostor na pravé straně, nicméně nenašel odvahu k odcentrování do šestnáctky.

Tomáš Kubečka

Branky: 48. Burkardt (Caci), 52. Mwene (Amiri), 64. Gruda (Burkardt), 89. Onisiwo (Krauß) – 19. Kadeřábek (Kramarić)

Karty:   40. Prömel (HOF), 84. Kabak (HOF)

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Kohr, van den Berg, Hanche-Olsen (86. Fernandes) – Caci (77. Widmer), Barreiro, Amiri (86. Krauß), Mwene – Gruda (77. Onisiwo), I Čä-song (90. Ajorque) – Burkardt.
    Náhradníci: Batz – Guilavogui, Ngankam, Papela.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Kabak, Grillitsch, Drexler (61. Brooks) – Kadeřábek (82. Skov), Prömel (61. Tohumcu), Stach, Kramarić, Jurásek (46. Bülter) – Weghorst (61. Bebou), Beier.
    Náhradníci: L. Philipp – Akpoguma, F. Becker, Geiger.