Třinec – Zlín B 2:0 (kon.) | Blansko – Hranice 2:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Slovácko B 2:0 (kon.)
Frýdlant n/O – Rosice 2:0 (kon.) | Hodonín – Uničov 2:1 (kon.) | Uh. Brod – Start Brno 1:1 (kon.)
FK Blansko
2:1 (0:0)
SK Hranice
Sobota 13.04.2024, 15:30 • Stadion na Údolní • Moravskoslezská fotbalová liga • 23. kolo

90+3
    Konec zápasu. Blansko nakonec gólem v samém závěru bere 3 body po vítězství 2:1! Nejprve otevřel skóre v 51. minutě Sedlák, hosté ale v 67. minutě srovnali pumelicí Vymětalíka. Schylovalo se k remíze, hosté byli aktivnější, ale hřebíček do rakve jim zatloukl Šedivý, který v nastavení prostřelil z vápna gólmana Tomečka! Já se s vámi loučím a u dalších přenosů naviděnou. (17:21:31)

90+3
    Blansko právě vstřelilo branku! V samém závěru se Blansko dostává do vedení! Šedivý společně s Gimsayem vedli zřejmě poslední akci zápasu, Ondřej ŠEDIVÝ to poté vzal na sebe a střelou z vápna rozradostnil domácí příznivce – 2:1. Asistence: Manji Gimsay

90+1
    Rozhodčí bude nastavovat 3 minuty.

90+1
    Míč se po rohu snesl k Šedivému, jeho střela ale vůbec nemířila mezi 3 tyče.

90+1
    Roh si zkusí také domácí, po dobré práci Gimsaye.

90
    Tulajdan ale standardku zvládl a nedovolil zakončit soupeři. Míč pro Blansko.

89
    Šedivý fauloval před vápnem Paka, Hranice tak mají zajímavou příležitost.

88
    Teď mě ale málem vyvedl z omylu Jaroš, který vypálil skvělou ránu, ale Tomečka předvedl neméně pěkný zákrok.

87
    Domácí nemohou najít recept směrem dopředu a hosté jsou v posledních chvílích nebezpečnější.