Spoje Praha – Benátky n/J 1:3 (kon.)
TJ Spoje Praha
1:3 (1:1)
SK Benátky nad Jizerou
Sobota 13.04.2024, 11:00 • Na Balkáně 450/25, Vysočany • Divize skupina C • 22. kolo
Videostream

Díky výbornému druhému poločasu odváží benátečtí fotbalisté ze hřiště pražských Spojů zasloužené tři body. (12:56:01)

90+3

90+2
    Hosté už hrají to, co potřebují, o vítězi je asi rozhodnuto.

90+1
    Nastavovat se budou 3 minuty.

90+1
    Další střídání hostů. Tomáše Fabiána nahrazuje Tomáš Mlynka.

89
    Hosté střídají. Trávník opouští Matěj Bodlák, nastupuje Samuel Poustecký.

86
    Za svlečení dresu obdržel žlutou kartu hostující Peremene Gidion Jimmy.

86
    Benátky právě vstřelily branku! Mezi domácí obránce si naběhl PEREMENE GIDION JIMMY, rychlou kličkou se zbavil brankáře Tkachenka a neomylně trefil opouštěnou bránu.

85
    Po centru z levé strany hlavičkoval z těsné pozice Jimmy nad bránu.

83
    Domácí vystřídali. Denise Zhula nahradil Tomáš Jirák.

82
    K nebezpečnému centru z pravé strany se nedostal nikdo v modrém.

79
    Po centru do vápna stahuje míč do své moci brankář Dědek.

78
    Domácí vybojovali rohový kop, stěhují se před Dědkovu bránu.

78
    Dnešnímu zápasu přihlíží 100 diváků.

77
    Hosté střídají. Odchází Milan Macek, nastupuej Peremene Gidion Jimmy.

75
    Žlutou kartu za zastavení rychlého brejku obdržel hostující Daniel Duch.

75
    Míč po centru propadl do pokutového území, Bodlák ale trefil protihráče.

73
    Macek si došel pro faul na levé straně, hosté vybojovali standardní situaci.

70
    Možná první střela domácích ve druhé půli. Nepříliš razantní Janoševičův pokus ale branku minul.