Jablonec B – Hr. Králové B 1:2 (kon.) | Přepeře – Velvary 0:2 (kon.) | Kolín – Ml. Boleslav B 1:0 (kon.)
Most/Souš – Liberec B 2:2 (kon.) | Živanice – Chlumec n/C 5:1 (kon.)
FK Baník Most - Souš
2:2 (0:1)
Slovan Liberec B
Sobota 13.04.2024, 15:00 • Stadion FSJM • Česká fotbalová liga (B) • 22. kolo

V rámci 22. kola České fotbalové ligy (B) se proti sobě utkaly Baník Most – Souš proti Slovanu Liberec B. Vítěze jsme ale neviděli.

V první polovině jsme toho moc neviděli, oba kluby měly pár šancí. Až ve 44. minutě se dokázal prosadit Jakub Hudák a rezerva Liberce šla do kabin za stavu 1:0.

Druhý poločas přinesl více akcí a více vstřelených branek. 3 minuty po začátku druhého poločasu srovnal skóre Lukáš Marhoul, který se dostal k odraženému míči a udělal radost domácím fanouškům. Skóre se změnilo po necelých 20 minutách, kdy si na centr z rohového kopu naskočil Jakub Winkler a umístil míč mezi tři tyče. Hra byla vyrovnaná a domácí chtěli srovnat znovu. To se jim také podařilo. V 89. minutě si totiž nedovoleně počínal ve vápně Lukáš Kočka, dostal druhou žlutou a byl vyloučen. K pokutovému kopu se postavil Deniss Stradins a srovnal v posledních minutách zápasu. Zápas toho více nenabídl, a tak utkání skončilo nerozhodně 2:2. (18:06:17)

90+4

90+3
    Žlutá karta pro tým FK Baník Most – Souš (Elad).

90+2
    Střídání v týmu Slovan Liberec B:
    ze hřiště odchází Milan Lexa, přichází Matyáš Bartoš.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
    90. STRADINS - 1:2

90
    Baník Most – Souš právě vstřelil branku!
    Pokutový kop proměnil DENISS STRADINS. Ten penaltu kopl na pravou stranu a brankář byl bez šance.

89
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým Slovan Liberec B (Kočka).

89
    Centrovaný míč dostal ve vápně hráč domácích a za záchrannou brzdu zatáhl Kočka, pro kterého to znamená konec utkání. Dostává totiž druhou žlutou kartu. Následovat bude pokutový kop.

88
    Žlutá karta pro tým Slovan Liberec B (Hudák).

87
    Střela jednoho z hráčů Baníku neměla možnost ohrozit bránu Hasalíka. Následovat bude odkop od brány.

84
    Dlouhý nákop Lichtenberga měl najít Pátka, ten míč získal, ale neposunul míč dále.

83
    ze hřiště odchází Vojtěch Hadaščok, přichází Petr Lupoměský.

83
    ze hřiště odchází Jan Málek, přichází Tadeáš Šolc.

80
    Střídání v týmu FK Baník Most – Souš:
    ze hřiště odchází Adin Jacobovici, přichází Liad Moshe Elad.

80
    ze hřiště odchází Ondřej Novický, přichází Vilém Sedlák.

79
    Rezerva Liberce měla štěstí. Dvě velké příležitosti teď měli domácí, s každou šancí se ale hosté vypořádali.

78
    Domácí se snaží srovnat a měli k tomu teď možnost. Proti byl ale domácí obránce, který míč odhlavičkoval.