Vyškov – Kopřivnice 3:2 (po pr.) | Příbram – Vrchlabí 8:4 (kon.) | Havířov – Žďár n/S 5:0 (kont.)
SHKM Hodonín – Nový Jičín 2:3 (po pr.) | Opava – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.) | Chomutov – Kobra 4:0 (kon.)
Vel. Meziříčí – Řisuty 2:6 (kon.) | Tábor – Benátky n/J 7:1 (kon.) | Letňany – Děčín 3:4 (kon.)
Piráti Chomutov
4:0 (2:0, 0:0, 2:0) Stav série: 3:0
HC Kobra Praha
Sobota 16.03.2024, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • 2. liga • Osmifinále

Piráti ve třetí třetině ještě přidali dva góly díky Petrovi Eretovi. To znamená, že domácí se radují z vysoké výhry v poměru 4:0 a zároveň v nejkratším možném čase postupují do čtvrtfinále play-off druhé hokejové ligy. Kobře tímto zápasem končí sezóna, ale za sérii s Chomutovem se rozhodně nemají za co stydět. To je z ROCKNET ARÉNY vše, přeji příjemný zbytek večera. (19:56:04)

59:52
    Tomáš Duda vypálil z první po přihrávce od Vladislava Houšky. Martin Altrichter byl ale pozorný a dobře zasáhl.

59:15
    Dominik Šteiner zůstal po dobré kombinaci sám mezi kruhy, ale trefil špičku lapačky Altrichtera, který tak drží čisté konto Pirátů.

58:26
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov:
    Viktor Hübl – 2 min., podrážení.

58:15
    Filip Vlček našel přihrávkou u pravé tyčky Kamila Bříšku a jen spektakulární zákrok Martina Altrichtera zabránil snížení stavu, protože na střelce zívala poloprázdná branka.

57:15
    Vladislav Houška zůstal sám před Martinem Altrichterem, který ač už ležící se nenechal kličkou překonat.

56:34
    Jiří Stejskal přes osu hřiště hledal Vladislava Houšku, ale ten byl o krok dříve v útočné třetině a tak se píská ofsajd.

55:18
    Daniel Jouza – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
    54:09 Petr ERET - 4:0

54:09
    Piráti právě vstřelili branku! To byla lahůdka v podání domácích hráčů. Jan Svoboda zavezl puk do útočné třetiny, zadovkou našel Petra Ereta, který z první přihrál na Filipa Eliáše. Ten místo střely puk znovu posunul na PETRA ERETA, který nekompromisně puk poslal do branky. Asistence: Filip Eliáš a Jan Svoboda.

Dnešní utkání sleduje 2021 diváků.

53:30
    Dominik Šteiner se zbavil Patrika Kadeřávka a před brankou hledal Filipa Vlčka, ale ten na jeho přihrávku nedosáhl.

52:50
    Daniel Dudáček vystřelil od modré, ale jeho pokus šel vedle branky.

52:18

52:15
    Milan Kostourek tečoval střelu Jakuba Březáka nad branku.

50:18
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha:
    Vladislav Houška – 2 min., vysoká hůl.

49:25
    Tadeáš Svoboda dostal nabito na pravý kruh, ale svojí střelou trefil jen levý beton Romana Málka.

48:40
    Tomáš Koblížek ujížděl v tandemu s Františkem Málou. Přihrávka prvně jmenovaného ale přeskočila hůl Mály a z šance nic nebylo.

Tadeáš Kožený

Branky a nahrávky: 12. Hübl (Kadeřávek, T. Svoboda), 14. Chrpa (Stehlík, Hübl), 42. Eret (Eliáš), 55. Eret (Eliáš, J. Svoboda)

Piráti Chomutov: Altrichter (Běhula) – Kadeřávek, Březák, Eliáš, Ulrych, Záruba, Havel (A), Váchal, Hora – Stehlík, Hübl (C), T. Svoboda – J. Svoboda, Eret, M. Tůma – Kostourek, Putz, Jouza – Mála, T. Koblížek, Chrpa (A).
    Trenér: Martin Pešout

HC Kobra Praha: R. Málek (Ondrík) – Dudáček, Horáček, Šteiner (A), Stejskal, T. Duda – Houška, T. Urban, Šťastný (C) – Vlček, S. Tichý, Míšek – Kvasnička, Petrák, Matuška – Nagy, Bříška (A), Janča.
    Trenér: Miloslav Šeba

Rozhodčí: Šperl, Trnka – Sýkora, Teršíp