Vyškov – Kopřivnice 3:2 (po pr.) | Příbram – Vrchlabí 8:4 (kon.) | Havířov – Žďár n/S 5:0 (kont.)
SHKM Hodonín – Nový Jičín 2:3 (po pr.) | Opava – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.) | Chomutov – Kobra 4:0 (kon.)
Vel. Meziříčí – Řisuty 2:6 (kon.) | Tábor – Benátky n/J 7:1 (kon.) | Letňany – Děčín 3:4 (kon.)
Piráti Chomutov
4:0 (2:0, 0:0, 2:0) Stav série: 3:0
HC Kobra Praha
Sobota 16.03.2024, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • 2. liga • Osmifinále
    54:09 Petr ERET - 4:0

54:09
    Piráti právě vstřelili branku! To byla lahůdka v podání domácích hráčů. Jan Svoboda zavezl puk do útočné třetiny, zadovkou našel Petra Ereta, který z první přihrál na Filipa Eliáše. Ten místo střely puk znovu posunul na PETRA ERETA, který nekompromisně puk poslal do branky. Asistence: Filip Eliáš a Jan Svoboda.
    41:24 Petr ERET - 3:0

41:24
    Piráti právě vstřelili branku! PETR ERET se prokličkoval až před Romana Málka a střelou nad ramenou zvyšuje vedení Pirátů už na 3:0. Asistence: Filip Eliáš
    13:55 Jakub CHRPA - 2:0

13:55
    Piráti právě vstřelili branku! Vladislav Houška ztratil v útočné třetině kotouč. Ten se dostal na hokejku Viktora Hübla, ten přejel modrou čáru a přihrál přesně na najíždějícího Lukáše Stehlíka. Ten napřáhl, vypálil a před Romanem Málkem puk ještě lehce tečoval projíždějící Jakub Chrpa a zvyšuje vedení domácích už na 2:0. Asistence: Lukáš Stehlík, Viktor Hübl
    11:32 Viktor HÜBL - 1:0

11:32
    Piráti právě vstřelili branku! A Piráti se v druhé přesilové hře dostávají do vedení! Patrik Kadeřávek vypálil od modré, donutil k zákroku špičkou betonu Málka a u odraženého puku byl jako první domácí kapitán VIKTOR HÜBL, který kotouč poslal do branky. Asistence: Patrik Kadeřávek, Tadeáš Svoboda

Tadeáš Kožený

Branky a nahrávky: 12. Hübl (Kadeřávek, T. Svoboda), 14. Chrpa (Stehlík, Hübl), 42. Eret (Eliáš), 55. Eret (Eliáš, J. Svoboda)

Piráti Chomutov: Altrichter (Běhula) – Kadeřávek, Březák, Eliáš, Ulrych, Záruba, Havel (A), Váchal, Hora – Stehlík, Hübl (C), T. Svoboda – J. Svoboda, Eret, M. Tůma – Kostourek, Putz, Jouza – Mála, T. Koblížek, Chrpa (A).
    Trenér: Martin Pešout

HC Kobra Praha: R. Málek (Ondrík) – Dudáček, Horáček, Šteiner (A), Stejskal, T. Duda – Houška, T. Urban, Šťastný (C) – Vlček, S. Tichý, Míšek – Kvasnička, Petrák, Matuška – Nagy, Bříška (A), Janča.
    Trenér: Miloslav Šeba

Rozhodčí: Šperl, Trnka – Sýkora, Teršíp