2:3 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1) Stav série: 0:2
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 04.04.2024, 17:00 • LOGSPEED CZ Aréna • Extraliga 9. tříd

Je konec!

I čtvrtý vzájemný zápas mezi oběma týmy letos vyhrávají hosté. Ti se dnes ale proti torzu plzeňského týmu nadřeli, protože prodloužení zachraňovali v posledních minutách závěrečné periody.

Série se nyní přesouvá do Liberce, kde se zápasy odehrají vždy od 16:00 – v neděli 7.4. a případně o den později. Pokud bude stav vyrovnaný 2:2, rozhodující duel se uskuteční na západě Čech ve středu 10.4.2024 od 17:00.

Střely na branku: 24:37.

Tímto konstatováním se s vámi loučím a těším se někdy z Plzně opět na počtenou! (19:19:33)

63:46 KUČERA - 2:3

63:46
    Liberec právě vstřelil branku!
    Tak to je pro domácí velká smůla. Podklouznutí ve středním pásmu vyslalo do sóla z levé strany MATĚJE KUČERU, který svým barvám trefuje finálový mečbol. Bez asistence.

62:48
    Oba celky hrají velmi opatrně. Je pravda, že skóre 1:1 nebo 0:2 je sakra rozdíl.

61:50
    Ani jeden z týmů nechce udělat chybu, i Tygři kombinují napříč celým kluzištěm a čekají na šanci.

61:05
    Sanejstr zavezl kotouč po pravé straně a vypálil, Beneš podržel kotouč ve výstroji.

60:47
    Icing indiánů.

60:01

Jdeme do prodloužení!

Domácí torzo týmu již v poslední třetině pouze bránilo, nakonec ale v samotném závěru přeci jenom Tygři po zásluze dosáhli na vyrovnání.

Nyní nás před případnými nájezdy čeká desetiminutové prodloužení tři na tři.

60:00

59:19
    Matouškův pokus z mezikruží nadzvednut až do ochranné sítě.

59:01
    Rozeběhla se poslední minuta této periody...
    58:15 BENEŠ - 2:2

58:15
    Další přečíslení již hostům vyšlo, v situaci tři na dva dostal puk na levou stranu osamocený DOMINIK BENEŠ a začínáme opět od nuly. Asistence: Matěj Kučera a Šimon Šejc.

57:46
    V přečíslení dva na jednoho dostal Novák puk na paty.

57:17
    Šejc se dostal ke střele z mezikruží, ale ta nakonec neměla gólové parametry.

56:51
    Na ledě se již po přerušení od Beneše přiostřuje.

Vojtěch Honzík

Branky a nahrávky: 24. Matoušek, 29. Matoušek (Hofmann, Strnad) – 23. Kučera (Šejc, Sanejstr), 59. Beneš (Kučera, Šejc), 64. Kučera

HC Škoda Plzeň: D. Beran (Osvald) – Strnad, Volf, Hofmann, Holub, Souček, L. Stupka – Hobl, Hotařík, F. Beran, Mertl, Matoušek (C), Mečl, F. Stupka, Bobek
    Trenér: Tomáš Pejchar

Bílí Tygři Liberec: Maxin (Průšek) – Tomka (A), Tureček, Kachlíř, Sanejstr (C), Pacovský, Srnský, Novák (A) – Filo, Šejc, Beneš, Šťástková, Kučera, Cerman, Kubín, Fadrhonc, Volavka, Čančík
    Trenér: Vojtěch Fiala

Rozhodčí: Kostourek, Micka – Hlinka, Figer