Toronto – Tampa 1:4 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 4:3 (kon.) | Dallas – Edmonton 5:0 (kon.)
Los Angeles – Seattle 5:2 (kon.) | Arizona – Vancouver 1:2 (kon.)

59:06
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v tomto zápase.

57:05
    Bobby McMann se propracoval do střelecké pozice, ale jeho rána míří vedle branky.

56:18
    Andrej Vasilevskij kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

56:00
    Začaly poslední čtyři minuty hry ve třetině, k výhře a zisku bodů míří hostující celek.
    54:19 Nick PAUL - 1:4

54:19
    5/5
    Tampa právě vstřelila branku!
    Zdá se, že v tomto zápase je už hotovo, domácí neproměnili velkou šanci, z rychlého přenesení hry se přímou střelou do horní části branky prosadil NICK PAUL. Asistence: Darren Raddysh a Nikita Kučerov.
    Paul N., Eyssimont M., Dumba M., Chaffee M., Lilleberg E.
    Timmins C., Rielly M., Nylander W., Robertson N., Tavares J.

52:43
    27:24, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Více ze hry mají domácí, ale na góly prohrávají.

52:03
    Connor Dewar se dostal do zakončení, ale jeho pokus míří vedle branky. Nechybělo moc jeho pokusu.

51:41
    Andrej Vasilevskij kryje kotouč, buly před jeho brankou. Komerční přestávka.

50:30
    Domácí Toronto je sice střelecky aktivnější, ale naráží na dobře hrající obranu soupeře.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Tampa má stále dvoubrankový náskok, který získala dobrou hrou ve druhé třetině.

48:39
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme klidnější pasáž hry.

48:32
    Komerční přestávka v době, kdy se blíží polovina třetí třetiny.

47:46

47:26
    Nikita Kučerov ani Brayden Point nedokázali své dobré střelecké pozice proměnit.

46:00
    Hostující Nikita Kučerov zkoušel vypálit z první, ale jeho pokusu chyběla přesnost. Brankář následně zasahovat nemusel.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 19. Matthews (Rielly, Tavares) – 11. Hedman (Kučerov, Hagel), 23. Point (Kučerov, Duclair), 29. Stamkos (Hagel, H. Fleury), 55. Paul (D. Raddysh, Kučerov)

Toronto Maple Leafs: Woll (Samsonov) – Rielly, Ljubuškin, Benoit, McCabe, Brodie, Timmins – Bertuzzi, Matthews, Domi – McMann, Tavares, W. Nylander – Knies, Holmberg, N. Robertson – Dewar, Kämpf, Reaves.
    Trenér: Sheldon Keefe

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (J. Johansson) – Hedman, D. Raddysh, H. Fleury, Černák, Lilleberg, Dumba – Duclair, Point, Kučerov – Stamkos, Cirelli, Hagel – Eyssimont, Paul, Chaffee – Jeannot, Glendening, Motte.
    Trenér: Jon Cooper

Rozhodčí: Hanson, MacDougall – Berg, Cherrey

Diváci: 18 648