Šumperk – Kopřivnice 2:5 (kon.) | Opava – Havířov 1:3 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 3:6 (kon.)
Žďár n/S – SHKM Hodonín 2:4 (kon.) | Vel. Meziříčí – Havlíčkův Brod 1:7 (kon.) | Technika Brno – Vyškov 6:7 (kon.)
HHK Velké Meziříčí
1:7 (0:3, 1:3, 0:1)
BK Havlíčkův Brod
Středa 06.03.2024, 18:00 • Velké Meziříčí, Zimní stadion • 2. liga skupina Východ • 43. kolo

57:27
    Za hákování je na 2 minuty vyloučen Filip Pártl. Další přesilovka pro domácí.

45:26
    Další přesilovka pro domácí po faulu Lukáše Bureše, provinil se sekáním.

41:53
    Na dvě minuty je za hákování vyloučen hráč Havlíčkova Brodu Max Kutlvašr.

36:09
    Podruhé v zápase je vyloučen na 2 minuty hráč domácích Aleš Trnka, tentokrát za sekání. Hosté tak mají k dispozici další přesilovou hru.

17:55
    Za hákování jde na trestnou lavici Luboš Voříšek. První třetinu tak dohrají hosté v oslabení.

10:57
    Další přesilovka pro hosty. Stejným prohřeškem jako jeho kolega se provinil Petr Švejda.

07:44
    Za podrážení si jde na trestnou lavici na 2 minuty sednout hráč domácích Aleš Trnka.

Josef Ján Horký

Branky a nahrávky: 32. Doležal (Paleček) – 13. Bureš (Tecl, Ja. Novák), 16. Pártl (Endál, A. Dvořák), 17. Tecl (Voříšek, Ja. Novák), 28. Havlát (A. Dvořák, Dymák), 32. P. Kuchta (Bureš, Ja. Novák), 34. Valášek (Voříšek), 60. Tecl (Valášek, Vaněček)

HHK Velké Meziříčí: J. Juda (P. Juda) – Trnka, Slabý (A), D. Dolníček II, Lašák, Ambrož (C), Vlašín (A), Kochánek – P. Švejda, M. Juda, F. Střecha – Paleček, Burian, Doležal – Hrnčíř, Šantora, Jan Ludvík – Bíbr, Vedral.
    Trenér: Jiří Adam

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Nedvěd) – A. Dvořák, Vaněček, Benák, Ja. Novák (A), Kutlvašr – Valášek, Havlát, Košťál – Tecl, Dymák, Bureš – Pártl, Voříšek (A), Endál – P. Kuchta (C).
    Trenér: Aleš Kraučuk

Rozhodčí: M. Kohoutek – J. Kučera, J. Štěrba