Šumperk – Kopřivnice 2:5 (kon.) | Opava – Havířov 1:3 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 3:6 (kon.)
Žďár n/S – SHKM Hodonín 2:4 (kon.) | Vel. Meziříčí – Havlíčkův Brod 1:7 (kon.) | Technika Brno – Vyškov 6:7 (kon.)
HHK Velké Meziříčí
1:7 (0:3, 1:3, 0:1)
BK Havlíčkův Brod
Středa 06.03.2024, 18:00 • Velké Meziříčí, Zimní stadion • 2. liga skupina Východ • 43. kolo
    59:45 Marek TECL - 1:7

59:45
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Patnáct sekund před koncem hosté navyšují na 7:1. Šli čtyři na jednoho a doťukali puk až do branky. Gól vstřelil MAREK TECL. Asistence: Milan Valášek, Jan Vaněček.

57:27
    Za hákování je na 2 minuty vyloučen Filip Pártl. Další přesilovka pro domácí.

45:26
    Další přesilovka pro domácí po faulu Lukáše Bureše, provinil se sekáním.

41:53
    Na dvě minuty je za hákování vyloučen hráč Havlíčkova Brodu Max Kutlvašr.

36:09
    Podruhé v zápase je vyloučen na 2 minuty hráč domácích Aleš Trnka, tentokrát za sekání. Hosté tak mají k dispozici další přesilovou hru.
    33:08 Milan VALÁŠEK - 1:6

33:08
    Hned po vyhraném buly se rozhodl vystřelit MILAN VALÁŠEK a prostřelil domácího brankáře. Na tuto pumelici nemohl Juda reagovat. Stav je tedy 6:1 pro hosty. Asistence: Luboš Voříšek.
    31:59 Jiří DOLEŽAL - 1:5

31:59
    Velké Meziříčí vstřelilo branku!
    Tak i domácí se dočkali gólu! Po rychlém přechodu do útoku se po přechodu středem prosadil z osy kluziště JIŘÍ DOLEŽAL a snižuje na 1:5. Asistence: Adam Paleček.
    31:14 Petr KUCHTA - 0:5

31:14
    Pátá branka Havlíčkova Brodu, která přišla z hokejky PETRA KUCHTY. Kuchta snadno přešel do útočné třetiny a dokázal po sólovém nájezdu zakončit pod víko. Stav je tedy už 5:0 a s domácími to vypadá bledě. Asistence: Lukáš Bureš, Jan Novák.
    27:56 Robert HAVLÁT - 0:4

27:56
    Čtvrtou branku Havlíčkova Brodu dává ROBERT HAVLÁK. Dostal se k puku před brankou, naznačil přihrávku a vystřelil. Puk rozvlnil síť a hosté vedou o čtyři branky. Asistence: Adam Dvořák, Filip Dymák.

23:12
    Teď však velká šance na druhé straně! Jen tak tak stihl brankář Jaroslav Juda puk zachytit na brankové čáře a odvrátil tak čtvrtý gól.

17:55
    Za hákování jde na trestnou lavici Luboš Voříšek. První třetinu tak dohrají hosté v oslabení.
    16:03 Marek TECL - 0:3

16:03
    A okamžitě je tu i třetí gól hostů! Tentokrát se prosadil MAREK TECL, který přijmul puk před brankářem Judou a bekhendovým blafákem se prosadil. S domácím týmem už to tak nevypadá dobře. Asistence: Luboš Voříšek, Jan Novák.
    15:30 Filip PÁRTL - 0:2

15:30
    Domácí tým neproměnil velkou příležitost a můžou toho litovat! Z protiútoku se totiž prosadil FILIP PÁRTL a hosté tak odskakují již na rozdíl dvou gólů. Asistence: Lukáš Endál, Adam Dvořák.
    12:41 Lukáš BUREŠ - 0:1

12:41
    Druhá přesilovka je využita! Marek Tecl připravil puk LUKÁŠI BUREŠOVI a ten propálil brankáře domácích. Je nutno říci, že si hosté tento gól zasloužili. Asistence: Marek Tecl, Jan Novák.

10:57
    Další přesilovka pro hosty. Stejným prohřeškem jako jeho kolega se provinil Petr Švejda.

09:40
    Obrovská šance těsně před koncem přesilovky. Střela však končí jen na betonu brankáře.

07:44
    Za podrážení si jde na trestnou lavici na 2 minuty sednout hráč domácích Aleš Trnka.

Josef Ján Horký

Branky a nahrávky: 32. Doležal (Paleček) – 13. Bureš (Tecl, Ja. Novák), 16. Pártl (Endál, A. Dvořák), 17. Tecl (Voříšek, Ja. Novák), 28. Havlát (A. Dvořák, Dymák), 32. P. Kuchta (Bureš, Ja. Novák), 34. Valášek (Voříšek), 60. Tecl (Valášek, Vaněček)

HHK Velké Meziříčí: J. Juda (P. Juda) – Trnka, Slabý (A), D. Dolníček II, Lašák, Ambrož (C), Vlašín (A), Kochánek – P. Švejda, M. Juda, F. Střecha – Paleček, Burian, Doležal – Hrnčíř, Šantora, Jan Ludvík – Bíbr, Vedral.
    Trenér: Jiří Adam

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Nedvěd) – A. Dvořák, Vaněček, Benák, Ja. Novák (A), Kutlvašr – Valášek, Havlát, Košťál – Tecl, Dymák, Bureš – Pártl, Voříšek (A), Endál – P. Kuchta (C).
    Trenér: Aleš Kraučuk

Rozhodčí: M. Kohoutek – J. Kučera, J. Štěrba