Sevilla – Celta Vigo 1:2 (kon.) | Las Palmas – Almería 0:1 (kon.) | Villarreal – Valencia 1:0 (kon.)
Rayo Vallecano – Real Betis 2:0 (kon.) | Atlético – Barcelona 0:3 (kon.)
Villarreal CF
1:0 (0:0)
Valencia CF
Neděle 17.03.2024, 16:15 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Španělská LaLiga • 29. kolo

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:12. (18:14:13)

Je konec! Villarreal nakonec zvládl dnešní duel a poráží Valencii 1:0. Ve 20. minutě ohrozil branku domácího celku Duro, ale lobem branku přestřelil. Deset minut před přestávkou byl faulován jeden z domácích hráčů a Villarreal kopal penaltu. Tu však neproměnil Alejandro Baena. Rozhodující moment přišel deset minut po přestávce, kdy se po rohovém kopu prosadil Cuenca. Valencia se ve zbytku duelu na vyrovnání nezmohla.

90+5

90+4
    Alexander Sörloth napřáhl ke střele zpoza velkého vápna, jenže jeho pokus levačkou prosvištěl kolem vzdálenější tyče!

90+3
    Defenziva Villarrealu ustála další útok Valencie z pravé strany. Míč se do autu navíc odrazil od hostujícího Francisca Péreze.

90+2
    Domácí se usadili na polovině soupeře, kde drží míč na kopačkách. Pokračuje boj o každý metr hrací plochy.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Dani Parejo narýsoval přihrávku mezi stopery Valencie, ale Alexander Sörloth jeho úmysl nepochopil a v klíčovou chvíli se zastavil.

89
    Villarreal zahrával další rohový kop. Étienne Capoue sice hlavičkoval na malém vápně, jenže trefil jen prvního soupeře před sebou.

87
    Villarreal kombinuje na vlastní polovině a snaží se spíše šetřit cenné sekundy.

86
    Stopeři Valencie kombinují s míčem na vlastní polovině a nikam se neženou. Nikdo z domácích už rozehrávku soupeře nenapadá.

85
    Střídání v týmu Villarreal CF:
    ze hřiště odchází Alejandro Baena, přichází José Luis Morales.

84
    Kiko Femenía vhazoval na pravé straně, jenže jeho pobídku vystihli hráči Valencie. V posledních minutách se hraje převážně ve středu.

83
    Střídání v týmu Valencia CF:
    ze hřiště odchází Javier Guerra, přichází André Almeida.

82
    Po následném rohovém kopu se Villarreal sice dostal do zakončení, jenže hlavičce z těžké pozice scházela přesnost.

81
    Domácí celek mohl přidat druhou branku! Gerard Moreno si naběhl do vápna, ale placírkou orazítkoval jen tyč!

80
    Capoue se stáhl na vlastní polovinu, kde svým spoluhráčům poziční hrou vypomohl k zisku míče, neboť jej jeden ze soupeřů fauloval.

79
    Valencia už vrhá všechny síly do útoku, ale stále je její herní projev směrem vpřed doprovázen řadou nepřesností.