Freiburg – Leverkusen 2:3 (kon.) | Dortmund – Frankfurt 3:1 (kon.)
Borussia Dortmund
3:1 (1:1)
Eintracht Frankfurt
Neděle 17.03.2024, 17:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německá Bundesliga • 26. kolo

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 10:2. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 5:9. (19:27:54)

Je konec! Dortmund nakonec poráží Frankfurt 3:1. Ve 13. minutě poslal hostující celek do vedení Mario Götze. V 19. minutě hrozil Marco Reus, ale hostující brankář výborně zasáhl. Vyrovnání se tak Dortmund dočkal až ve 33. minutě, kdy po Malenově průniku udeřil Adeyemi. Po změně stran Borussia dlouho hledala cestičku za obranu soupeře. Až v 81. minutě ale poslal domácí celek do vedení hlavou Mats Hummels. V nastavení byl ještě ve vápně faulován Bynoe-Gittens a následnou penaltu proměnil Emre Can.

90+6

90+4
    Na opačné straně se ještě z otočky dostal ke střele Hugo Ekitiké, ale Alexander Meyer jeho pokus vyrazil na roh.

90+3
    Dortmund právě vstřelil branku! Dortmund přidává pojistku! K penaltě se postavil EMRE CAN a s přehledem poslal brankáře na opačnou stranu!

90+2
    Žlutá karta pro tým Eintracht Frankfurt (Robin Koch).

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Penalta pro Dortmund! Ve vápně upadl Jamie Bynoe-Gittens a sudí po chvíli ukázal na penaltu!

90
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
    ze hřiště odchází Tuta, přichází Timothy Chandler,
    ze hřiště odchází Iljás Schirí, přichází Makoto Hasebe.

89
    Salih Özcan měl prostor na levé straně, ale nepostupoval individuálně vpřed. Nakonec si musel pomoci malou domů.

88
    Frankfurt zahrával standardní situaci, nicméně vysoký centr si bez problémů stáhl do rukavic připravený brankář Alexander Meyer.

87
    Po zásahu videorozhodčího dostává Can jen žlutou kartu.

86
    Tak pozor! Sudí se jde nakonec podívat na video!

85
    Domácí si duel ještě komplikují! Domácí kapitán Emre Can ostrým skluzem trefil nohu soupeře a sudí jej ihned posílá ze hřiště! Po zásahu VARu ale sudí verdikt přehodnotil a Canovi udělil jen žlutou kartu.

84
    Střídání v týmu Borussia Dortmund:
    ze hřiště odchází Julian Brandt, přichází Salih Özcan,
    ze hřiště odchází Ian Maatsen, přichází Rámí Binsibajní.

83
    Domácí kombinují s míčem na vlastní polovině a nikam se neženou. Naopak Frankfurt už potřebuje vrhnout své síly vpřed. Hosté mohou po dvou letech prohrát duel, v němž skóroval jako první.

81
    Dortmund právě vstřelil branku! Domácí celek se dostává do vedení! Nakonec se Dortmund prosadil po standardní situaci. Brandt odcentroval před malé vápno, kde se do zakončení hlavou vrhl MATS HUMMELS, který rozjásal zaplněný stadion!

81
    Žlutá karta pro tým Eintracht Frankfurt (Aurélio Buta).

80
    Domácí celek zahrával další rohový kop. Julian Brandt odcentroval na malé vápno, odkud Kevin Trapp přizvedl míč mimo šestnáctku.