Žilina B – Prešov 1:2 (kon.) | Šamorín – Dolný Kubín 4:0 (kon.)
MŠK Žilina B
1:2 (1:0)
FC Tatran Prešov
sk Neděle 17.03.2024, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 20. kolo

Zápas v Žiline sa skončil, Prešov v druhom polčase otočil výsledok a berie zo Žiliny tri body po víťazstve 2:1. Odo mňa je to na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (12:24:17)

90+4

90+4
    Žltá karta pre tím FC Tatran Prešov (Gáll).

90+4
    Center z priameho kopu Žilinčanov vôbec nevyšiel podľa predstáv.

90+3
    V samom závere zápasu majú ešte Žilinčania výhodu priameho kopu zo zaujímavej pozície.

90+2
    Žltá karta pre tím MŠK Žilina B (Jaššo).

90+1
    Obrovská šanca hostí, Diao pálil z pravej strany, Belaník ďalším výborným zákrokom podržal svoj tím!

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Malárik nadstavovať minimálne štyri minúty.

88
    Gáll po krátkej chvíli po druhý raz na trávniku, čo sa nepáči domácemu trénerovi Veselému, ktorý následne dostáva za protesty žltú kartu.

87
    Center do šestnástky hostí prepadol za obranu Prešova, Mynář však nestihol na loptu včas reagovať.

86
    Prešov sa už sústredí na pozornú defenzívu, Žilina sa však zatiaľ nedokáže dostať na dostrel bránky Tatrana.

85
    Žilina drží loptu na svojich kopačkách a snaží sa kombinovať v strede poľa.

84
    Prešovčanom vlial gól novú energiu do žíl, Belaník musel znovu zasahovať a skryť loptu do svojich rukavíc pred nabiehajúcim hráčom Tatrana.

83
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B:
    z ihriska odchádza Badjie, prichádza Bortoli.

82
    Prešov dal gól! Rohový kop zahrali hostia nakrátko, Špyrka posadil center z ľavej strany presne na hlavu PATRIKA ŠIMKA a Belaník nemal šancu na úspešný zákrok!

82
    Striedanie v tíme FC Tatran Prešov:
    z ihriska odchádza Legnani, prichádza Diao.

82
    Hostia z východu Slovenska stupňujú svoj tlak, snažia sa zo všetkých síl získať dôležité tri body.

81
    Legnani posielal center z ľavej strany do šestnástky MŠK, Belaník pozorne čítal hru a loptu skryl do svojich rukavíc.

80
    Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času, Žilina B hrá na domácom trávniku s Tatranom Prešov nerozhodne 1:1.