Č. Budějovice – Třinec 3:2 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 4:6 (kon.) | Jihlava – K. Vary 3:4 (po pr.)
Mountfield HK – Liberec 3:4 (kon.) | Sparta – Kometa Brno 2:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:4 (1:0, 1:1, 1:2 - 0:1) Stav série: 0:1
HC Energie Karlovy Vary
Středa 13.03.2024, 16:40 • Jihlava, Malá hala • Extraliga 9. tříd • Osmifinále

Dramatické utkání osmifinále extraligy 9. tříd končí vítězstvím Varů 4:3 po prodloužení. Viděli jsme zajímavý zápas plný emocí a zvratů. Série se nyní stěhuje na led soupeře. Děkujeme za pozornost. (18:52:39)

66:24 Josef SUCHÝ - 3:4

66:24
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto! Skvělá přihrávka přes brankový prostor od Suchého znamená poměrně snadnou pozici pro JOSEFA SUCHÉHO, který se trefuje přesně do volné části branky! Asistence: Kyncl.

65:15
    Hosté měli dva slibné útoky. Ani jeden gólovou střelou nekončí.

65:02
    Jsme v polovině prodloužení, po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před hostující brankou.

64:19
    Bojuje se o puk u mantinelu v obranném pásmu Varů.

63:02
    Po protiútoku musel na druhé straně zasahovat i Kadoun a raději přerušuje hru.

62:33
    Další zajímavá akce hostí, po které ale rozhodující gól nepadl. Opět se vytáhl Morava.

62:01
    Vary teď zamkly soupeře, hraje se stále před Moravou, který musel řešit další dvě nahození.

61:28
    Kyncl se dostal do dobré pozice a vypálil na tyč. Branku ale míjí!

61:01
    Na druhé straně musel zasahovat proti střele z vrcholu mezikruží Morava. Puk udržel a bude tak buly.

60:28
    Jihlava zkusila rychlý útok, při přechodu modré ale neuspěla.

60:01

Prodloužení se bude hrát 3 na 3 na 10 minut.

Třetí třetina je u konce, hosté dokázali vyrovnat nepříznivý vývoj a stav je tak 3:3. Po tříminutové přestávce bude následovat prodloužení.

60:00

59:40
    Nahození domácích brankář vyráží do rohu. Už to vypadá, že branka do sirény nepadne.

59:19
    Jihlava získala puk a jde do protiútoku.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 20. Anděl (Novák), 26. Pospíšil (Novák, Anděl), 41. Novák (Hobza, Klíma) – 27. Suja, 43. Staněk (Gombár), 49. Horáček (Vaňourek), 67. Suchý (Kyncl)

HC Dukla Jihlava: Morava – Tomica (A), Vlček, Pospíšil (A), Trupl, Pokorný, Šimek – Javorský, Amcha, Hrůza – Hobza, Matoušek, Anděl – Novák (K), Matulka, Klíma
    Trenér: Adam Vylíčil

HC Energie Karlovy Vary: Kadoun (Maňák) – Zimmermann, Zeus, Křivánek, Horáček (A), Gombár, Postl, Kubík (K) – Suchý (A), Kyncl, Staněk – Kubát, Suja, Vaňourek – Hruška, Gerstner, Břečka – Barda
    Trenér: Adam Sýkora

Rozhodčí: Martin Vepřovský — Jaroslav Štěrba, Jan Hnilička