Jablonec – Plzeň 1:2 (kon.) | Pardubice – Ostrava 0:1 (kon.) | Slavia – Liberec 3:0 (kon.)
Sparta – Hr. Králové 2:1 (kon.)
FK Pardubice
0:1 (0:0)
FC Baník Ostrava
Neděle 17.03.2024, 15:00 • CFIG Arena • FORTUNA:LIGA • 25. kolo

90+7
    Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava (Matúš Rusnák).

90+6
    Právě Jiří Letáček s rozehrávkou čekal až příliš dlouho, takže viděl i on žluté napomenutí.

90+5
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava:
    ze hřiště odchází Jiří Boula, přichází Samuel Grygar.

90+3
    Z rohu sice žádná větší šance nebyla, ale o chvíli později fauloval u postranní čáry Matúš Rusnák. Tomáš Rigo pak za protesty viděl žlutou kartu.

89
    Střídání v týmu FK Pardubice:
    ze hřiště odchází Tomáš Solil, přichází Denis Donát.

89
    ze hřiště odchází Matěj Šín, přichází Jiří Klíma.

83
    ze hřiště odchází Abdullahi Tanko, přichází Quadri Adediran,
    ze hřiště odchází David Buchta, přichází Matúš Rusnák.

80
    ze hřiště odchází Ladislav Krobot, přichází Pavel Černý,
    ze hřiště odchází Vojtěch Patrák, přichází Dominik Mareš.
    78. Druhá žlutá i pro Pabla Ortize, Východočechy čekalo dohrávání v devíti

78
    Klukovina Pabla Ortíze. Stoper domácích zbytečně došlápl na ležícího Davida Buchtu a také on dostal druhé žluté napomenutí. Pardubice budou tento zápas dohrávat v devíti lidech.

76
    David Buchta v souboji o míč trefil i pardubického hráče, takže také on viděl kartu. Oproti Chlumeckému a Kováčovi jen žlutou.
    73. Ladislav Szikszay udělil červenou kartu trenérovi Kováčovi

73
    Trenér domácího celku Radoslav Kováč hlasitě protestoval, za což viděl od hlavního sudího červenou kartu. Míří tedy na tribunu.
    72. Martin Chlumecký po faulu na Jurošku viděl druhou žlutou kartu a zamířil do sprch

72
    Další rána pro domácí Pardubice! Po druhé žluté kartě míří pod sprchy Martin Chlumecký, který předvedl ostrý zákrok na Jana Jurošku.

71
    ze hřiště odchází Laurent Kissiedou, přichází Štěpán Míšek,
    ze hřiště odchází Filip Brdička, přichází Vojtěch Sychra.
    69. Filip BLAŽEK - 0:1

69
    Baník právě vstřelil branku!
    Po velkém tlaku se Baník dostává v 69. minutě do vedení! Ewerton poslal do vápna centr, který za sebe prodloužil David Lischka. U zadní tyče pak vyplaval úplně volný FILIP BLAŽEK, jenž skóroval. 0:1. Asistence: David Lischka.

66
    Hned po centru Ewertona se do další šance hostů dostal Filip Blažek. Vytáhlý stoper hlavou branku minul, takže ani z další velké možnosti Ostrava gól nedala.
    65. Antonín Kinský vytáhl parádní zákrok proti střele zblízka Matěje Šína

65
    Antonín Kinský teď pořádně podržel svůj tým! Po přihrávce Jurošky ve vápně vyplaval Matěj Šín, jehož pokus byl velmi pohotový. Brankář domácích ale vytáhl vynikající zákrok.
    64. Abdullahi Tanko z hranice vápna minul vzdálenější tyč

64
    Abdullahi Tanko se protlačil do další možnosti! Ewerton na něj prostrčil míč, rychlonohý útočník vypálil okolo Ortíze, jenže branku Pardubic netrefil.

62
    Patrick Kpozo krásně ve vápně našel Matěje Šína, jenž lehce lízl míč, který zapadl kousek vedle zadní tyče. Toto byla zatím největší příležitost druhého poločasu.

43
    Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava (Jiří Boula).
    42. Tanko přihrál pod sebe Ewertonovi, jeho zakončení chyběla přesnost

42
    Abdullahi Tanko nabral na levé straně velkou rychlost. Následně našel v pokutovém území zcela volného Ewertona, který ale v šanci selhal. Každopádně v posledních minutách sledujeme atraktivní podívanou.

41
    Po delší době zahrozili hosté! Ewerton přihrál na hranici vápna Buchtovi, jehož rána šajtlí těsně minula cíl.
    37. Patrák hlavičkoval do břevna, dorážku Brdičky likvidoval Letáček

37
    Ladislav Krobot parádním centrem našel na malém vápně Vojtěcha Patráka, který hlavou trefil břevno. Následnou dorážku Brdičky zlikvidoval pozorný Jiří Letáček. Baník se ocitl v problémech.

34
    Uplynulých pět minut jednoznačně patřilo domácím, teď ale viděl žlutou kartu Martin Chlumecký.
    33. Vojtěch Patrák zakončil nacvičenou akci kus od pravé tyče

33
    Pardubice ukázaly, že standardní situace mají nacvičené dobře. Rozehrávající hráč propasíroval míč na Vojtěcha Patráka, jehož dělovka zaplavala těsně vedle přední tyče.
    29. Filip Brdička po pasu od Hlavatého nedokázal překonat Letáčka

29
    Největší šance zápasu! Michal Hlavatý krásným pasem vybídl za obranou Filipa Brdičku, který se ocitl sám před Letáčkem. Pardubický útočník placírkou zamířil těsně vedle brány, takže domácí do vedení nejdou.