Crystal Palace – Manchester City 2:4 (kon.) | Aston Villa – Brentford 3:3 (kon.) | Everton – Burnley 1:0 (kon.)
Fulham – Newcastle 0:1 (kon.) | Luton – Bournemouth 2:1 (kon.) | Wolverhampton – West Ham 1:2 (kon.)
Brighton – Arsenal 0:3 (kon.)
Aston Villa FC
3:3 (1:0)
Brentford FC
Sobota 06.04.2024, 16:00 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League • 32. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek víkendu a třeba zase někdy na počtenou. (18:20:03)

Kdo dnes určitě neměl svůj den, tak to byli oba gólmani. Jak Mark Flekken v bráně Brentfordu, tak Emiliano Martínez v dresu Aston Villy si dnes nepřipsali dle statistik ani jeden zákrok a oba ze tří střel třikrát kapitulovali. Výsledkem tak je remíza 3:3.

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 8:5. Rohy: 12:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 14:11.

Je konec! Zápas 32. kola mezi domácí Aston Villou s Brentfordem končí po gólové přestřelce ve druhém poločase výsledkem 3:3.
    V prvním poločase byli výrazně lepší domácí, kteří se také jako první prosadili, a to zásluhou přesné hlavičky Ollieho Watkinse po centru od kapitána Villans McGinna.
    Svěřencům kouče Emeryho skvěle vyšel vstup do druhé půle, neboť hned v první minutě překonal brankáře Flekkena Morgan Rogers a svou první brankou v Premier League zvýšil vedení Villy na 2:0. Poté však přišel velký obrat Včel. Nejprve se v 59. minutě prosadil obránce Mathias Jørgensen, který do sítě tečoval nástřel Damsgaarda. O dvě minuty později už bylo vyrovnáno, zásluhou Bryana Mbeuma, který do sítě usměrnil centr Reguilóna. A právě španělský obránce Brentfordu sehrál výraznou roli i u třetí branky svého týmu, když parádním pasem vybídl ke třetímu gólu Yoana Wissu. Aston Ville se ale přeci jen podařilo vyrovnat, a to v 80. minutě, když přehlavičkoval Ollie Watkins obránce i brankáře a svou druhou brankou. utkání vyrovnal na konečných 3:3.

90+9

90+8
    Brentford ještě rozehrál standardku, po které ještě došlo k menšímu zmatku před brankou Martíneze, vše ale ukončuje píšťalka hlavního rozhodčího.

90+7
    Žlutou kartu vidí Douglas Luiz, který místo míče nakopl nohu stopera Jørgensena.

90+7
    Moussa Diaby si navedl míč až na centr, který ale poslal jen do rukavic Flekkena. Čas už se velmi rychle krátí.

90+6
    Navíc je pískán faul na Madse Roersleva, takže Brentford může hru zase trochu uklidnit.

90+6
    Obrana Brentfordu ale v posledních minutách působí jistě a nenechává soupeře zakončit.

90+5
    Centr z pravé strany odvrací Roerslev, po další pobídce z druhé strany bude vhazovat Álex Moreno.

90+4
    Hosté však získali balon a chtěli podniknout rychlý brejk, který ale zastavil za cenu autu John McGinn.

90+4
    Aston Villa rozehrála další rohový kop, který sice Včely odvrátily, ale i tak zůstávají domácí u míče.

90+3
    Álex Moreno nechá míč v klidu doputovat do zámezí, poté bude rozehrávat zase brankář Martínez.

90+2
    Akci domácích zastavuje faul ve středu hřiště, rozehrávat bude brankář Včel Flekken.

90+1
    Střídání v týmu Aston Villa FC:
    ze hřiště odchází Lucas Digne, přichází Álex Moreno,
    ze hřiště odchází Leon Bailey, přichází Moussa Diaby,
    ze hřiště odchází Youri Tielemans, přichází Jhon Durán.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje sedm minut.

90
    Z rohu se domácí neprosadili, avšak zůstali a po dalším centru zakončoval z akrobatické pozice Lucas Digne, těsně však branku Flekkena minul!

90
    Po sražené přihrávce Tielemanse uvidíme rohový kop pro domácí fotbalisty.

Matěj Skula

Branky: 39. Watkins (McGinn), 46. Rogers (Tielemans), 80. Watkins (Bailey) – 59. Jørgensen (Damsgaard), 61. Mbeumo (Reguilón), 68. Wissa (Reguilón)

Karty:   84. Carlos (ASV), 90+7. Luiz (ASV) – 42. Damsgaard (BRF), 53. Wissa (BRF)

Aston Villa FC: E. Martínez – Konsa, Carlos, Torres, Digne (90+1. Moreno) – Bailey (90+1. Diaby), McGinn (C), Luiz, Rogers (69. Zaniolo) – Tielemans (90+1. Durán) – Watkins.
    Náhradníci: Olsen – C. Chambers, Kesler-Hayden, Iroegbunam, Kellyman.

Trenér: Unai Emery

Brentford FC: Flekken – Jørgensen, Ajer, Collins – Roerslev, Damsgaard (81. Jarmoljuk), Janelt, Jensen (C) (86. Onyeka), Reguilón (76. Lewis-Potter) – Mbeumo (86. Maupay), Wissa (81. Toney).
    Náhradníci: Strakoša – Kim Či-su, Baptiste, Ghoddos.

Trenér: Thomas Frank

Rozhodčí: Salisbury – Wood, Eaton