AC Milán – Lecce 3:0 (kon.) | AS Řím – Lazio 1:0 (kon.) | Empoli – Turín 3:2 (kon.)
Empoli FC
3:2 (1:0)
Turín FC
Sobota 06.04.2024, 20:45 • Stadio Carlo Castellani, Empoli • Italská Serie A • 31. kolo

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 0:9. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:13. (22:46:41)

Máme za sebou poslední utkání sobotního programu italské Serie A, které končí výhrou Empoli nad Turínem 3:2. Domácí šli do vedení již v 7. minutě utkání po brance Cambiaghiho. Následně se hra uklidnila a příliš mnoho šancí jsme neviděli. Až v 62. minutě utkání jsme viděli další branku, kterou vstřelil Zapata a srovnal tak stav utkání na 1:1. V 74. minutě navýšil skóre utkání na 2:1 Cancellieri, který pár minut před svou brankou teprve nastoupil na hrací plochu. V 91. minutě utkání srovnal opět Zapata, který zakončil hlavou míč k levé tyči. Vše již vypadalo, že zápas skončí remízou, ale v 94. minutě se prosadil Niang, který zakončoval do prázdné brány a utkání tak skončilo 3:2. Tohle by bylo z dnešního přenosu vše, děkujeme za pozornost.

90+7
    90+4. M'Baye NIANG - 3:2

90+4
    Empoli právě vstřelilo branku!
    M´BAYE NIANG obdržel přihrávku pod sebe do pokutového území od Cacaceho a zakončoval do prázdné brány k pravé tyči. Asistence: Cacace
    90+1. Duván ZAPATA - 2:2

90+1
    Turín právě vstřelil branku!
    DUVAN ZAPATA srovnává stav utkání na 2:2. Bellanova centroval míč z pravé strany hřiště od rohového praporku do pokutového území Empoli. Na míč si naskočil Zapata a hlavou umístil míč dolů k levé tyči. Asistence: Bellanova

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

87
    Střídání v týmu Empoli FC:
    ze hřiště odchází Szymon Żurkowski, přichází Jacopo Fazzini.

Střídání v týmu Turín FC:
    ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Adam Masina.

84
    Okereke zkoušel vystřelit z dálky kousek za hranicí pokutového území z levé strany, ale jeho rána mu vůbec nesedla.

82
    ze hřiště odchází Samuele Ricci, přichází Matteo Lovato,
    ze hřiště odchází Ricardo Rodríguez, přichází David Okereke.

78
    Zurkowski zezadu podrazil Rodrigueze a rozhodčí tento zákrok ihned vyhodnotil jako faul. Přímý volný kop pro Turín.

77
    Ricci fauloval hráče soupeře poblíž postranní čáry u střídaček. Rozehrávat tak bude Empoli.
    74. Matteo CANCELLIERI - 2:1

74
    MATTEO CANCELLIERI byl na hřišti teprve chvíli a hned se prosadil krásnou střelou z hranice pokutového území z velkého úhlu z levé strany. Míč mířil přímo do volného prostoru k pravé tyči. Asistence: Máleh

73
    Turín okupovali šestnáctku soupeře, kdy zahrávali rohové kopy, snažili se odcentrovat před bránu domácích, ale do žádné větší šance se nedostali.

70
    ze hřiště odchází Alberto Cerri, přichází M'Baye Niang,
    ze hřiště odchází Nicolò Cambiaghi, přichází Matteo Cancellieri.

67
    Turín bude zahrávat přímý volný kop z poměrně dobré vzdálenosti, kdy fauloval jeden z hráčů Empoli.

65
    ze hřiště odchází Simone Bastoni, přichází Júsuf Máleh,
    ze hřiště odchází Giuseppe Pezzella, přichází Liberato Cacace.

Michal Sklenařík

Branky: 7. Cambiaghi (Ră. Marin), 74. Cancellieri (Máleh), 90+4. Niang (Cacace) – 62. Zapata (Vojvoda), 90+1. Zapata (Bellanova)

Karty:   11. Walukiewicz (EMP), 27. A. Cerri (EMP) – 39. Zapata (TUI)

Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 0:9. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:13.
    Empoli FC: Caprile – Bereszyński, Walukiewicz, Luperto (C) – Gyasi, Ră. Marin, S. Bastoni (65. Máleh), Pezzella (65. Cacace) – Cambiaghi (70. Cancellieri), Żurkowski (87. Fazzini) – A. Cerri (70. Niang).
    Náhradníci: Perisan, Seghetti – Caputo, Destro, Gogličidze, Grassi, Kovalenko, Shpendi.

Trenér: Nicola D.

Turín FC: Milinković-Savić – Tameze, Buongiorno, Rodríguez (C) (82. Okereke) – Bellanova, Ricci (82. Lovato), Linetty (87. Masina), Vojvoda – Vlašić – Zapata, Sanabria.
    Náhradníci: Gemello, Popa – Kabić, Lazaro, Savva, Sazonov.

Trenér: Juric I.