Žilina B – Pohronie 2:2 (kon.) | KFC Komárno – Slovan Bratislava U21 5:2 (kon.) | Prešov – Myjava 2:1 (kon.)
Humenné – Púchov 1:0 (kon.) | Spiš. N. Ves – Považská Bystrica 2:0 (kon.)
FK Humenné
1:0 (0:0)
MŠK Púchov
sk Sobota 06.04.2024, 16:00 • Futbalový štadión Humenné • MONACObet liga • 23. kolo

V druhom polčase to bol v Humennom boj s množstvom osobných súbojov, kľúčový moment prišiel v 51. minúte, keď po faule Obšivana na Zlackého nariadil arbiter Libiak pokutový kop, z ktorého strelil jediný gól duelu Matej Franko. Hostia sa snažili vyrovnať skóre, ale v 65. minúte ich pribrzdilo vylúčenie Obšivana po druhej žltej karte. Napriek snahe sa už Považanom vyrovnať nepodarilo, domáci si ustrážili piate jarné víťazstvo, na jar sú naďalej bez prehry a v tabuľke sa posunuli na 4. priečku.
    To je od nás všetko, ďakujeme za pozornosť a prajeme pekný zvyšok dňa. (17:58:17)

90+3

90+2
    Patrik Lacko pri dlhom nákope hostí fauloval vo vzduchu, po jeho faule sa ocitol na zemi Komjatý, domáci sú blízko k víťazstvu.

90+2
    Po Harvilovej prihrávke do ľavej strany sa Maťaš ocitol v ofsajdovom postavení.

90
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

89
    Striedanie v tíme FK Humenné:
    z ihriska odchádza Holp, prichádza Reiter,
    z ihriska odchádza Franko, prichádza Maťaš.

89
    Domáci mohli z brejku rozhodnúť, Holp prenikol po ľavej strane a prihrával Ahlovi, tomu sa ale v páde nepodarilo presne zakončiť.

88
    Žltá karta pre tím FK Humenné (Dzurík).

87
    Vasiľ prenikol po pravom krídle, následne adresoval finálnu prihrávku do vnútra šestnástky Bastlovi, tomu ale strela príliš nevyšla a Vavrúš s prehľadom zasiahol.

86
    Mojžiš zahrával rohový kop z pravej strany, Knurovský loptu smerujúcu do blízkosti bránky nezasiahol a na zadnej žrdi to mohol potrestať Kopičár, loptu už ale nestihol lepšie usmerniť.

85
    Loduha pálil spoza šestnástky, Vasiľ zblokoval loptu na rohový kop.

85
    Pekná kombinácia hostí, Mojžiš prihral do ľavej strany Kapusiankovi, toho zakončenie ale zblokoval Zlacký.

84
    Erik Streňo sa pri odchode z trávnika mierne pochytil s koučom hostí Mariánom Zimenom, druhý polčas prináša nemalé emócie.

84
    z ihriska odchádza Streňo, prichádza Vasiľ.

83
    Prihrávka do ľavej strany na Kapusniaka bola pridlhá, pri lopte budú domáci.

82
    Spolupráca dua Ahl – Bastl, prvý menovaný prihral z pravej strany striedajúcemu žolíkovi, no proti tomu dobre vybehol brankár Vavrúš a zneškodnil jeho šancu.