Skalica – Zlaté Moravce 4:1 (kon.) | Michalovce – Trenčín 0:0 (kon.) | FC Košice – B. Bystrica 0:1 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
0:0 (0:0)
AS Trenčín
sk Sobota 06.04.2024, 18:00Niké liga - skupina o udržanie sa • 4. kolo

S konštatovaním, že Michalovce v zápase štvrtého kola nadstavby futbalovej Niké ligy, časti o udržanie sa v súťaži, remizovali na domácom trávniku s Trenčínom 0:0 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok sobotného večera. Dočítania priatelia. (19:57:46)

90+6

90+6
    Ešte posledná útočná akcia Trenčína, po Gajdošovom centri bol odpískaný útočný faul Emeku.

90+5
    Nepríjemné pošmyknutie a pád hlavného rozhodcu Michala Očenáša, ktorý si zrejme poranil členok. Po krátkom ošetrení však zrejme dokáže zápas dokončiť.

90+5
    V samom závere ešte útočná snaha domáceho tímu, Karasjuk však odcentrovať nedokázal.

90+4
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce:
    z ihriska odchádza Stanislav Danko, prichádza Saša Marjanovič.

90+3
    Žltú kartu si vyslúžil tréner hostí Ilija Stolica.

90+2
    Tornike Dzotsenidze zahral štandardnú situáciu nakrátko s Vaškom, domáci to príliš prekombinovali a Straku na striedačke už obchádza infakt.

90+1
    Šanca domáceho tímu, strelu Matúša Marcina však Vozinha zastavil na bránkovej čiare!

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Michal Očenáš nadstavovať minimálne 5 minút.

89
    Domáci kombinujú na polovici súpera.

88
    Sunday pri útočnej aktivite fauloval Daniela Magdu, dopredu tak môžu ísť Michalovce.

87
    Zápas sa míľovými krokmi blíži k svojmu záveru, všetko nahráva remízovému výsledku.