Freiburg – RB Lipsko 1:4 (kon.) | Heidenheim – Bayern 3:2 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Bochum 2:1 (kon.)
Mohuč – Darmstadt 4:0 (kon.) | Union Berlín – Leverkusen 0:1 (kon.) | Dortmund – Stuttgart 0:1 (kon.)
1. FC Union Berlín
0:1 (0:1)
Bayer Leverkusen
Sobota 06.04.2024, 15:30 • An der Alten Försterei, Berlín • Německá Bundesliga • 28. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu,
    Přeji Vám hezký zbytek den.
    (17:39:58)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 7:11. Rohy: 7:10. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:14.

Máme za sebou velmi bojovný zápas 28. kola německé Bundesligy, ve kterém hostující Bayer Leverkusen vykradl Union Berlín a vyhrál 1:0.
    V prvním poločasu měli obrovskou šanci hostující Grimaldo a Iglesias, ale brankář Frederik Rönnow zářil. V nastaveném čase prvního poločase se naprosto zbytečně nechal vyloučit Robin Gosens, když dostal druhou žlutou kartu. Z následné standardky se radoval Odilon Kossounou, ael kvůli ofsajdu gól neplatil. Místo toho však VAR našel, že Christopher Trimmel při předchozí střele Piera Hincapiého zahrál rukou a kopala se penalta. Tu bez problémů proměnil Florian Wirtz v 45+8. minutě.
    Do druhého poločasu vstoupili hosté aktivně, ale na veškeré jejich šance našel řešení vynikající brankář Frederik Rönnow. Pak se hra vyrovnala až otočila a domácí i v deseti se velmi snažili vyrovnat. Žádnou velkou šanci si nevytvořili. Hostující trenér Xabi Alonso však vůbec nebyl spokojený s výkonem jeho svěřenců,.

90+8

90+8
    Benedict Hollerbach v přemíře snahy předvedl útočný faul.

90+7
    Po hlavičce brankáře Frederika Rönnowa a následné teči budou domácí zahrávat rohový kop.

90+6
    Domácí budou mít asi poslední šanci a tou bude rohový kop.

90+5
    Obrovskou šanci po přihrávce od Andricha Měl Amine Adli, který tváří v tvář brankáři neuspěl. Frederik Rönnow předvedl fantastický zákrok.

90+5
    Hostující hráči mají k dispozici rohový kop.

90+4
    Florian Wirtz teď zbytečně ztratil míč, což vedlo k brejku Unionu, který však také neměl dlouhého trvání.

90+2
    Xabi Alonso není vůbec spokojený s výkonem svých svěřenců a dost se rozčiluje. A nejde se mu nedivit, neboť domácí v deseti tlačí v posledních minutách Leverkusen. Ten se zatím srdnatě brání.

90+1
    Pokus Alejandra Grimalda ze střední vzdálenosti neměl potřebnou razanci.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut nad rámec základní hrací doby.

90
    Domácí hráči budou zahrávat volný přímý kop.

88
    Výkon Leverkusenu v druhém poločase není optimální, ale hosté hrají to, co potřebují.