AC Milán – Lecce 3:0 (kon.) | AS Řím – Lazio 1:0 (kon.) | Empoli – Turín 3:2 (kon.)
AC Milán
3:0 (2:0)
US Lecce
Sobota 06.04.2024, 15:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán • Italská Serie A • 31. kolo

Já děkuji za pozornost, loučím se s vámi, přeji hezkou sobotu a příště zase na počtenou. (17:05:40)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 5:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:8.

Zápas byl rozhodnutý ž před druhým poločasem, to víme všichni, co jsme ho viděli. Hosté obdrželi červenou kartu v 45: minutě a tím si podepsali ortel. Gólově se dnes prosadili ofenzivní hráči, tedy Pulišić, Giroud a Leao. Leao o sobě dal vědět nejvíc, v době, kdy provedl zidanovku a unikal obraně svým výtečným driblinkem. Radost pohledět. Adli zase vyniakl tvořivým myšlením, jeho přihrávky mají prostě oči. Maignan moc práce neměl jeho kvality nemohly vyniknout. Giroud dal zase gól, i když vidět moc nebyl ale to je přesně jeho síla. On se prosadí, i když si ho nevšimnete celý zápas. Umí to, je v tom víc než dobrý. Lecce v prvním poločase moc nevzdorovalo dostalo brzo góly, brzo bylo hotovo. Hrálo dnes pod své možnosti, ale na AC se těžko hraje. Můžete hrát i na své možnosti a přesto prohrajete, takže....

90+4

90+4
    Calabria přiťukával kolegovi, udělal to však mizerně a domácí přišli o balon, hosté vzali míč a utíkali dopředu, tenhle útok byl ale zpacifikován jako řada dalších dnes.

90+4
    AC si ještě chvíli zahraje s kulatým předmětem, moc dlouhého trvání to nebude, za malý moment končí zápas.

90+3
    Hosté kombinují v pásmu soupeře. Ta obehrávají beky, ale k ráně se dostat nemohou, až nyní Piccoli, ten ale situaci neřešil dobře.

90+2
    Lecce si zahraje s míčem, alespoň, na chvíli, musí se cítit jako po dni na slunci, po kterém dostali vodu.

90+1
    Calabria s Jovičem kuli pikle, které poté nevyšly podle představ.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Musah se musí vracet dozadu pro balon, domácí tak ale nadále útočí. O vítězi i třech bodech je rozhodnuto, tady není, co řešit.

90
    Adli a jeho myšlení v praxi. Parádní věc.

89
    Beriša centruje z rohu, ale hlavička spoluhráče letí nad branku.

88
    Hosté se derou vpřed, vše o útoku, Pierotti pálí ze středni vzdálenosti, Maignan ale stál dobře a ránu vytěsnil.

88
    Rossonerri jakoby už se šetřili na další zápasy, kterých bude dost.

87
    Maignan rozehrál.

87
    AC kombinuje, zapojilo i svého brankáře.

87
    Leao na Adliho, ten se ale pro jednou ukopl a přihrávka mu nesedla.

86
    Lecce se osmělilo a po delší době útočí na branku domácích, ti se ale rychle vrátili do obrany a soupeře k ničemu zásadnímu nepustili.