Jablonec B – Hr. Králové B 1:2 (kon.) | Přepeře – Velvary 0:2 (kon.) | Kolín – Ml. Boleslav B 1:0 (kon.)
Most/Souš – Liberec B 2:2 (kon.) | Živanice – Chlumec n/C 5:1 (kon.)
FK Jablonec B
1:2 (1:1)
FC Hradec Králové B
Sobota 13.04.2024, 10:15 • Areál Břízky • Česká fotbalová liga (B) • 22. kolo

Fotbalisté Hradce Králové si v dnešním utkání připsali velmi důležité vítězství, když dokázali otočit zápas v Jablonci a vyhrát 2:1. Rozhodující branku dnešního utkání vstřelil Marek Kejř. (12:24:25)

90+3

90+3
    Další žlutá karta pro hostující celek. Tu nyní dostal Marek Kadrmas.

88
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B:
    ze hřiště odchází Jakub Rada, přichází Matěj Musil.

82
    ze hřiště odchází Marek Kejř, přichází Vítek Šimon.

82
    Žlutou kartu dostal nyní hostující gólman Marek Čábelka.

72
    Střídání v týmu FK Jablonec B:
    ze hřiště odchází Matěj Kubín, přichází Dominik Melka.

70
    ze hřiště odchází Filip Březák, přichází Matěj Šípek.

70
    ze hřiště odchází David Jurčenko, přichází Lukáš Hruška.

68
    Tým Hr. Králové B právě vstřelil branku!
    Fotbalisté Hradce se nyní radují ze svého druhého gólu a z vedení v zápase 2:1! Střelcem gólu je MAREK KEJŘ.

67
    Žlutá karta pro tým FC Hradec Králové B (David Jurčenko).

50
    Z důvodů technických problémů vám z druhého poločasu přineseme pouze základní informace o změnách stavu.

46
    ze hřiště odchází Filip Souček, přichází Matěj Kubín.

46

Máme za sebou první poločas zápasu mezi béčky Jablonce a Hradce. Domácí fotbalisté se po necelé minutě hry dostali do vedení, avšak za další necelé dvě minuty bylo srovnáno. I poté se hrál zajímavý fotbal, avšak další branky již nepadly a poločas tak skončil nerozhodně 1:1.

45

45
    Již nám běží poslední minuta prvního poločasu. Vzhledem k plynulosti hry se asi moc nastavovat nebude.

44
    Centr Jakuba Rady v pohodě odehrála domácí defenziva mimo pokutové území.

43
    Je vidět, že závěr prvního poločasu je o mnoho opatrnější než jeho úvod. Ani jedno z mužstev se nikam moc nežene a čekáme na poločasový hvizd.

41
    První poločas spěje ke svému konci. Domácí v posledních minutách nemají takový klid na kopačkách, aby dokázali překvapit defenzivu soupeře.

40
    Hradečtí uklidnili hru a kombinují na vlastní polovině. Dlouhý balón za obranu Jablonce si hosté pohlídali.

38
    Povedený centr Nykrína vyboxoval v malém vápně Čábelka.

37
    Po zákroku na Vošahlíka, který se chtěl uvolnit kličkou do středu bude následovat volný přímý kop pro hosty.

35
    Žlutou kartu za ostrý faul u postranní čáry dostal nyní Jakub Martinec.

34
    Z levé strany se pokoušel centrovat Březák, trefil ale jen obránce před sebou.

33
    Máme za sebou více než půl hodinu prvního poločasu. Po divokém gólovém úvodu se sice hraje nadále velmi aktivně, avšak skóre se zatím nemění.

31
    Hosté se dožadovali odpískání pokutového kopu. Rozhodčí Černý ale nakonec ukázal jen na roh, po kterém hráči Jablonce nezahrozili.

29
    Po rychlém protiútoku se pokoušel do vápna posunout balon Nykrín, byl ale nepřesný a nikoho ze spoluhráčů nenašel.

27
    Nyní se hra přeci jen trochu uklidnila a balon se pohybuje nejčastěji ve středu pole. Teď sice balon doputoval k Reinerovi, ten ale jen v pohodě nohami rozehrál na své spoluhráče.

25
    Teď to pro změnu byli hosté, kdo se natlačil k vápnu soupeře. Hradečtí dokonce kopali i rohový kop, gólman Reiner byl ale pozorný a míč schoval do rukavic.

23
    Z pravé strany posílal centr do vápna Nykrín a hlavou zakončoval Jakub Martinec. Míč poslal mimo.

21
    Hosté teď kopali přímý kop z levé strany. Kapitán Jan Mahr se pokusil o překvapivé zakončení a svou střelou trefil tyč, od které se balon odrazil do zámezí.

19
    A další pokus o střelu ze strany domácích. Vystřelit zkoušel David Nykrín, znovu ale trefil jen obránce.

17
    Především hosté by dnes ideálně potřebovali více než jeden bod. Teď jsou ale pod mírným tlakem a musí se bránit.

14
    Za krásného slunečného počasí nadále sledujeme zajímavou podívanou. Oba celky hrají velmi aktivně.

12
    A další střela z dálky. Nyní velmi nebezpečně pálil domácí hráč Martinec a gólman Čábelka měl co dělat, aby balon vyrazil.

11
    Oba celky v úvodu zápasu nic moc nevymýšlejí a jakmile se kdokoliv dostane k balonu, pokouší se okamžitě zakončit.

9
    O další střelecký pokus se pokoušel znovu hostující Filip Březák. Trefil ale jen obránce před sebou.

7
    Zpoza vápna zkusil štěstí domácí Dominik Breda, zamířil ale po zemi jen do připraveného brankáře Čábelky.

5
    Nadále se hraje ve vysokém tempu. Další útočná akce domácího celku skončila tentokrát ofsajdem.

3
    To je úvod! Hosté bleskově srovnávají, když se ranou z hranice vápna prosadil FILIP BŘEZÁK.

1
    Jablonec B právě vstřelil branku!
    Po nákopu za obranu Hradce se hned v první minutě hry k balonu na pravé straně dostal Evžen Malý, jehož přihrávku uklidil za bezmocného brankáře OLIVER VELICH.

1
    Prakticky hned po výkopu se hosté dostali k první střele, kterou musel likvidovat brankář Reiner.

1

Hráči obou týmů jsou na hrací ploše. Zápas 22. kola ČFL může začít.

FK Jablonec B: Reiner – Malý, Vošahlík, Velich, Svoboda, Nykrín, Souček, Martinec, Werani, Breda, Kubát.
    Náhradníci: Vorel – Malý, Melka, Kubín, Novotný, Diviš, Hanzlíček.
    Trenér: Vomáčka Benjamin

FC Hradec Králové B: Čábelka – Baloun, Holovatskyi, Mahr, Kejř, Vobejda, Hlaváč, Rada, Březák, Kadrmas, Jurčenko.
    Náhradníci: Hrnčíř – Musil, Šípek, Boniš, Hruška, Šimon.
    Trenér: Rolko Adrian

Rozhodčí: Černý – Hlaváček, Jirák.

Hezké dopoledne všem fotbalovým fanouškům při sledování online reportáže ze zápasu 22. kola ČFL mezi domácím béčkem Jablonce nad Nisou a béčkem Hradce Králové. Papírovým favoritem zápasu budou domácí, kterým patří aktuálně šestá příčka tabulky se ziskem třiceti bodů. Hosté z Hradce jsou aktuálně na předposledním patnáctém místě, když v dosavadním průběhu sezony uhráli devatenáct bodů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.