Jablonec B – Hr. Králové B 1:2 (kon.) | Přepeře – Velvary 0:2 (kon.) | Kolín – Ml. Boleslav B 1:0 (kon.)
Most/Souš – Liberec B 2:2 (kon.) | Živanice – Chlumec n/C 5:1 (kon.)
TJ Sokol Živanice
5:1 (3:0)
FK Chlumec nad Cidlinou
Sobota 13.04.2024, 16:30 • Živanice / tráva • Česká fotbalová liga (B) • 22. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Fotbalisté Živanic se v tabulce ČFL Skupiny B nacházejí na jedenáctém místě a stále musí bojovat o sestup, protože poslední Přepeře na Živanice ztrácejí pouze šest bodů. V posledním zápase Živanice prospaly začátek utkání a po půl hodině hry prohrávaly dokonce už 3:0 s rezervou Liberce. Utkání takto nakonec i skončilo a Živanice tak čekají na výhru od 29. března. Nejlepším střelcem domácích je Lukáš Kopecký s osmi vstřelenými brankami.

Fotbalisté Chlumce nad Cidlinou jsou na tom lépe než jejich dnešní soupeř a nachází se na sedmém místě s dvaceti devíti body. V posledním zápase celek z Chlumce prohrál na domácím hřišti těsně 1:2 s rezervou Pardubic. Nejlepším střelcem Chlumce nad Cidlinou je Tomáš Bastin s osmi vstřelenými góly.

Vzájemný zápas

V prvním vzájemném utkání se oba týmy utkaly na hřišti Chlumce nad Cidlinou, skóre otevřeli domácí, když si míč do vlastní branky srazil brankář Čermák. Vlastní gól ale po pár minutách přišel i na druhé straně, Krčál chtěl přihrát hlavičkou svému brankáři, ten ale podklouzl a míč zapadl až do chlumecké branky. V šedesáté minutě po chybě domácí obrany otočil skóre Polák a Živanice vedly. Později vyrovnal po centru hlavičkou Bastin a dvě minuty před koncem otočil skóre Jakub Slavík přehlavičkováním brankáře a Chlumec nakonec zvítězil 3:2.

TJ Sokol Živanice: Zíma – Spěvák, Staněk, Buriánek, Nikodem, Petrus, Hajník, Polák, Langr (C), Svoboda, Kopecký.
    Náhradníci: Bartaloš – Pánek, Chocholatý, Zvěřina, Pilný, Pánek, Holec.
    Trenér: Jiří Krejčí

FK Chlumec nad Cidlinou: Brát – Labík, Zeman, Veselka (C), Řezníček, Bastin, Finěk, Kopáč, Soukeník, Doležal, Čáp.
    Náhradníci: Ordelt – Rudavskyi, Vaníček, Ludvík, Strasser.
    Trenér: Tomáš Hrabík

Rozhodčí: Raplík – Mach, Fojtík.

1

Prozatím budeme z tohoto utkání informovat pouze o změnách stavu, stream od domácího týmu zatím není k dispozici. Děkujeme za pochopení.

5
    Živanice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MARTIN STANĚK.

27
    Autorem branky je DAVID PETRUS.

40
    Žlutá karta pro tým FK Chlumec nad Cidlinou (Jakub Brát).

41
    Autorem branky z pokutového kopu je LUKÁŠ KOPECKÝ.

45+1

46

46
    Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou:
    ze hřiště odchází Jakub Brát, přichází Adam Ordelt.

57
    Autorem branky je LUKÁŠ KOPECKÝ.

64
    ze hřiště odchází Tadeáš Zeman, přichází Ondřej Vaníček,
    ze hřiště odchází Petr Veselka, přichází Jan Ludvík,
    ze hřiště odchází David Doležal, přichází Michal Strasser.

72
    Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DANIEL FINĚK.

75
    Autorem branky je SEBASTIEN LANGR.

76
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice:
    ze hřiště odchází David Petrus, přichází Václav Pilný.

ze hřiště odchází Lukáš Kopecký, přichází Martin Holec,
    ze hřiště odchází Vojtěch Řezníček, přichází Bohdan Rudavskyi.

84
    ze hřiště odchází Filip Zvěřina, přichází Jan Nikodém.

87
    ze hřiště odchází Lukáš Polák, přichází David Pánek. (19:34:51)

90+1
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Živanice (Michal Buriánek).

90+3

Matyáš Hampl

Branky: 5. Staněk, 27. Petrus, 41. Kopecký (pen.), 57. Kopecký, 75. Langr – 72. Finěk

Karty:   90+1. Buriánek (ZIV) – 40. Brát (CCN)

TJ Sokol Živanice: Zíma – Spěvák, Staněk, Buriánek, Nikodém (84. Zvěřina), Petrus (84. Pilný), Hajník, Polák (87. D. Pánek), Langr (C), Svoboda, Kopecký (76. Holec).
    Náhradníci: Bartaloš – F. Pánek, Chocholatý.

FK Chlumec nad Cidlinou: Brát (46. Ordelt) – Labík, Zeman (64. Vaníček), Veselka (C) (64. Ludvík), Řezníček (76. Rudavskyi), Bastin, Finěk, Kopáč, Soukeník, Doležal (64. Strasser), Čáp.

Rozhodčí: Raplík – Mach, Fojtík