Trenčín – Zlaté Moravce 4:0 (kon.) | FC Košice – Skalica 1:2 (kon.) | B. Bystrica – Michalovce 0:1 (kon.)
MFK Dukla Banská Bystrica
0:1 (0:0)
MFK Zemplín Michalovce
sk Sobota 13.04.2024, 18:00 • VŠC Dukla Banská Bystrica • Niké liga - skupina o udržanie sa • 5. kolo

87
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce:
    z ihriska odchádza Ioannis Niarchos, prichádza Martin Bednár,
    z ihriska odchádza Enzo Mauro Arevalo Acosta, prichádza Lukáš Jánošík.

84
    Michalovce dali gól! Vynikajúca akcia hosťujúceho tímu. Všetko začalo pri brankárovi Frelihovi. Jeho výkop ukoristil Niarchos a GINO VAN KESSEL nasadil peknú obaľovačku na ľavú žrď. Trnovský ťahal za kratší koniec. Asistencia: Giannis Niarchos.

82
    Arevalo smeroval za presným zásahom! Preletel cez všetkých, ktorí mu stáli v ceste! Stroskotal na presnosti! Trnovského bránku minul strelou na bližšiu tyč!

80
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica:
    z ihriska odchádza Timotej Záhumenský, prichádza Adam Hanes.

70
    So sedemdesiatou minútou prichádza významný míľnik pre Žiga Frelihu v bránke hostí! Ten totiž neinkasoval už úctyhodných 500 minút!

61
    z ihriska odchádza David Depetris, prichádza Dominik Veselovský,
    z ihriska odchádza Tibor Slebodník, prichádza Marquinho.

46
    z ihriska odchádza Lukáš Migaľa, prichádza Jakub Považanec.

43
    Rymarenko, Pišoja a Hlinka! V tomto trojuholníku prúdila lopta, ale neskončila v cieli!

36
    z ihriska odchádza Igor Žofčák, prichádza Lukáš Šimko.

36
    Nebude to nakoniec Jánošík! Hosťujúci tréneri vyslali do hry Lukáša Šimka!

35
    Je to tak! Žofčák schádza dole za aplauzu štadióna na Štiavničkách! Na ihrisko vybehne Lukáš Jánošík, ale trochu neskôr!

30
    Prvá veľká príležitosť! Mala ju Banská Bystrica! Frelih zasahoval celkom neisto! Otvorenú bránku ubránil odkopom Volanakis!

26
    Žltá karta pre tím MFK Zemplín Michalovce (Daniel Magda).

5
    Žltá karta pre tím MFK Dukla Banská Bystrica (Marek Hlinka).

2
    Igor Žofčák sa s priamym kopom rozhodne nemaznal! Výborne vypálil na ľavú žrď! Rukavice Trnovského boli prikrátke, no strela zašla mimo hracej plochy!