Kroměříž – Chrudim 1:1 (kon.) | Líšeň – Brno 1:1 (kon.) | Příbram – Jihlava 1:1 (kon.)
FK Příbram
1:1 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 11.05.2024, 17:00 • Na Litavce, Příbram • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 28. kolo

Zápas mezi Příbramí a Vysočinou je u konce. Gólů se fanoušci dočkali až ve druhém poločase. Jako první se do vedení dostala Jihlava po skvěle zahraném rohovém kopu ve 48. minutě. Příbram dokázala snížit zásluhou Josefa Hušbauera z penalty v 71. minutě. Pro Příbram velice cenný bod do tabulky v boji o záchranu, Jihlava má, dá se říct, jistý střed tabulky.

Děkuji vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště! (18:55:21)

90+3

90+2
    Soukup dlouhým výkopem našel Arauja, který to zkusil sám a dostal se až ke střele. Melichar vytáhl fantastický zákrok!

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc. Příbram se ujímá zahrání dalšího rohového kopu.

89
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava:
    ze hřiště odchází Dominik Farka, přichází Miroslav Tureček.

86
    Rozehrávku hráči zvolili na kraj šestnáctky, kde se do toho ihned opřel Nečas. Balón zamířil vysoko nad bránu.

85
    Utkání se pomalu blíží ke svému konci, Příbram se chystá na další rohový kop z pravé strany.

83
    Ogiomade si šikovně kopl míč okolo hráče a byl faulován. Tento zákrok se obejde bez karty, Soukup si již staví míč na dlouhý nákop.

81
    Střídání v týmu FK Příbram:
    ze hřiště odchází Ngagne Fall, přichází Felix Čejka.

80
    Fall měl na kopačce navyšující gól, balon s však na poslední chvíli kopl až moc. Soukup mu pohotovým zákrokem skočil pod nohy a svírá míč v rukavicích.

79
    Selnar to zkusil po vlastní ose z pravé strany, byl však zastaven Antwim u rohového praporku.

78
    Příbram bude zahrávat rohový kop z pravé strany.

76
    ze hřiště odchází Matúš Lacko, přichází Fares Shudeiwa.

75
    Žlutá karta pro tým FC Vysočina Jihlava (Milan Piško).

73
    Ogiomade byl zastaven u levé postranní čáry Coňkem skvělým skluzem.

71
    Příbram právě vstřelila branku!
    A je opět srovnáno, po nedovoleném zákroku byl nařízen pokutový kop, ke kterém se postavil JOSEF HUŠBAUER a zavěsil míč přesně k levé tyči – 1:1!

70
    Rozhodčí ukazuje na puntík, Příbram bude zahrávat pokutový kop!

69
    Příbram rychle kombinuje poblíž středu hřiště, přihrávky na jeden dva doteky, radost pohledět.

68
    Araujo se snažil probít dopředu ze středu pole, byl však zastaven nedovoleně. Vysočina bude zahrávat volný kop poblíž půlící čáry.

Milan Horák

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 71. Hušbauer (pen.) – 48. T. Franěk

Karty:   75. Piško (JIH)

FK Příbram: Melichar – Brabec (65. Nkwinga), Jahić, Fišl, Antwi – Coňk, Švestka – F. Matoušek, Hušbauer, Nečas – Fall (81. Čejka).
    Náhradníci: Babka – Dudl, Elshaal, Hošek, Hudec.

Trenér: Jiří Kohout

FC Vysočina Jihlava: Soukup – Farka (89. Tureček), Piško, Vedral, Chytrý, Křehlík – T. Franěk (60. T. Svoboda), Lacko (76. Shudeiwa), A. Pešek (60. Ogiomade) – Araujo-Wilson, Šancl (60. Selnar).
    Náhradníci: Mastný – Sagna.

Trenér: David Oulehla

Rozhodčí: Ondřej Pechanec – Jakub Šimáček, Alexandr Černoevič