Fulham – Manchester City 0:4 (kon.) | Bournemouth – Brentford 1:2 (kon.) | Everton – Sheffield Utd. 1:0 (kon.)
Newcastle – Brighton 1:1 (kon.) | Tottenham – Burnley 2:1 (kon.) | West Ham – Luton 3:1 (kon.)
Wolverhampton – Crystal Palace 1:3 (kon.) | Nottingham – Chelsea 2:3 (kon.)
AFC Bournemouth
1:2 (0:0)
Brentford FC
Sobota 11.05.2024, 16:00 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 37. kolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 9:6. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 16:12. (18:09:14)

Úvodní poločas byl velmi vyrovnaný a branku, která by platila, žádnou nepřinesl. Ve druhém poločase to již vypadalo, že též žádnou branku neuvidíme, ale v 87. minutě se prosadil Mbeumo. O dvě minuty později srovnal stav utkání Solanke. V 95. minutě však opět z protiútoku strhl vítězství na stranu včel Wissa a Brentford si tak po divokém závěru odváží všechny body.

90+14

90+12
    Scott zkoušel odcentrovat míč do šestnáctky soupeře, tam ale žádného ze svých spoluhráčů nenašel.

90+9
    Hra je přerušena, na zemi zůstal ležet jeden z hráčů Brentfordu uvnitř vlastního pokutového území.

90+8
    Ivan Toney viděl žlutou kartu za svůj zákrok.

90+5
    Brentford právě vstřelil branku!
    Včely se opět prosazují z protiútoku!YOANE WISSA obdržel krásnou přihrávku od Mbeuma a střelu uvnitř pokutového území umístil přímo pod břevno.

90+4
    Tavernier pronikl do šestnáctky soupeře z levé strany, ale jeho přízemní centr byl vyražen na rohový kop.

90+2
    Collins fauloval hráče soupeře poblíž postranní čáry.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 9 minut.

89
    Bournemouth právě vstřelil branku!
    DOMINIC SOLANKE po centru od Senesiho zakončoval uvnitř šestnáctky hlavou k levé tyči. Srovnává tak stav utkání na 1:1.

87
    Flekken vyslal krásný míč až za obranu domácích, ke kterému se dostal Wissa a ten přihrál míč do běhu BRYANOVI MBEUMOVI, který zakončil míč k pravé tyči.

85
    Jensen se provinil proti pravidlům a za svůj zákrok obdržel žlutou kartu.

84
    Střídání v týmu Brentford FC:
    ze hřiště odchází Vitaly Janelt, přichází Jegor Jarmoljuk.

82
    Kelly fauloval hráče soupeře na útočné polovině a rozehrávat tak bude Brentford.