Ostrava – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Plzeň – Slovácko 4:2 (kon.) | Sparta – Slavia 0:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
4:2 (2:1)
1.FC Slovácko
Sobota 11.05.2024, 15:00 • Doosan Arena, Plzeň • FORTUNA:LIGA - Skupina o titul • 2. kolo

To je ode mě pro dnešek z Doosan Arény vše, s přáním hezkého zbytku sobotního večera se s vámi loučím, příště u fotbalu se znovu budu těšit, mějte se fajn. (17:03:06)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 7:7.

Je dobojováno! Krásné fotbalové utkání je u svého konce, tři body zůstávají po výhře 4:2 ve Štruncových sadech. Ve druhém poločase dokázalo Slovácko z penalty srovnat, avšak ze stejné značky v nastavení Viktoria sama udeřila. Pod plzeňskou výhrou se hattrickem podepsal Pavel Šulc, který má momentálně na kontě osmnáct tref, o dvě více než Jurečka ze Slavie.

90+10

90+10
    Pro Dominika Fišera to dnes jsou první vteřiny ve FORTUNA:LIZE.

90+10
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň:
    ze hřiště odchází Pavel Šulc, přichází Dominik Fišer.
    90+8. Pavel ŠULC - 4:2

90+8
    Plzeň právě vstřelila branku!
    HATTRICK HERO! Při standardce Slovácka šel do pokutového území i brankář Heča, centr Havlíka odhlavičkoval Chorý k Souarému, který z jedničky rozběhl PAVLA ŚULCE, který dovezl pohodlně míč do prázdné brány.

90+8
    Pavel Šulc uklouzl a ve kluzu trefil Kratochvíla. Zřejmě poslední možnost pro Slovácko.

90+7
    Slovácko tlačí, snaží se v posledních momentech zápasu ještě jednou srovnat stav.

90+6
    Vlasij Siňavskij se chystal střílet, až k Jedličkovi míč ovšem nedostal.

90+6
    Začala poslední minuta nastavení, nicméně je zřejmé, že nějaké dvě minuty se ještě přidají.

90+4
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko:
    ze hřiště odchází Pavel Juroška, přichází David Kratochvíla,
    ze hřiště odchází Daniel Holzer, přichází Daniel Holásek.

90+4
    Červená karta pro tým 1.FC Slovácko (Martin Svědík).
    90+3. Pavel ŠULC - 3:2

90+3
    Viktoria jde v nastaveném čase potřetí v utkání do vedení. PAVEL ŠULC kopl balon k pravé tyči, brankář Heča si vybral opačný kout brány. Pro plzeňského hráče se jednu o sedmnáctou branku v sezóně, dostává se tak do vedení tabulky kanonýrů.

90+2
    Penalta pro Viktorii. Tomáš Chorý přenechal míč Pavlu Šulcovi.
    90+1. Ruka Hofmanna = penalta pro Plzeň

90+1
    Hlavní rozhodčí se jde podíval osobně k monitoru. Zřejmě jde o situaci, že po hlavičce Chorého se míč dotkl ruky obránce.

Jakub Štěrba

Branky: 16. Šulc (M. Vydra), 43. Hejda (Kalvach), 90+3. Šulc (pen.), 90+8. Šulc (Souaré) – 32. Kohút (Kim), 70. Havlík (pen.)

Karty:   90+4. Martin Svědík (SLO)

FC Viktoria Plzeň: Jedlička – Řezník, Hejda, Dweh – Havel (76. Cadu), Kalvach (46. Červ), Traoré, Souaré – Jirka (67. Chorý), Šulc (90+10. Fišer) – M. Vydra (76. Mosquera).
    Náhradníci: Tvrdoň.

Trenér: Miroslav Koubek

1.FC Slovácko: Heča – Hofmann, Daníček (C) (52. Siňavskij), Kalabiška – Blahút, Kohút (77. Trávník), Havlík, Holzer (90+4. Holásek) – P. Juroška (90+4. Kratochvíla), Kim (77. Mihálik) – Vecheta.
    Náhradníci: Fryšták – Ma. Novák.

Trenér: Martin Svědík

Rozhodčí: Všetečka – Ratajová, Leška