Skalica – FC Košice 1:0 (kon.) | Michalovce – Zlaté Moravce 3:0 (kon.) | Trenčín – B. Bystrica 2:0 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
3:0 (2:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Sobota 11.05.2024, 18:00 • Mestský futbalový štadión Zemplín Michalovce • Niké liga - skupina o udržanie sa • 9. kolo

Michalovce vybavili protivníka zo Zlatých Moraviec v úvodnom polčase dvomi gólmi Acostu. V 80. minúte stanovil stav na konečných 3:0 Matúš Marcin, ktorý 10. gólom v drese Michaloviec prepísal históriu v počte strelených gólov na hráča v najvyššej súťaži. O týždeň je na programe kľúčový duel Košice – Michalovce. Hosťom zo Zemplína bude stačiť bod a vyhnú sa baráži proti súperovi z MONACObet ligy. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (19:52:59)

90+3

90
    Druhý polčas sa bude nadstavovať o 3 minúty.

87
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce:
    z ihriska odchádza Denis Duga, prichádza Tomáš Ďubek.

86
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce:
    z ihriska odchádza Enzo Mauro Arevalo Acosta, prichádza Saša Marjanovič.

85
    z ihriska odchádza Matúš Marcin, prichádza Dávid Petrík.

85
    Žltá karta pre tím MFK Zemplín Michalovce (Lukáš Jánošík).

85
    Lukáš Jánošík mohol k prihrávke na gól Marcina pridať aj gólovú radosť. Jasný ofsajd bol odpískaný, ale domáci hráč ešte odkopol loptu do reklamného pútača. Toto bude za kartu.

83
    Žltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Richard Nagy).

82
    z ihriska odchádza Abdul Zubairu, prichádza Roman Karasjuk.

81
    z ihriska odchádza Marek Kuzma, prichádza Soufiane Dramé,
    z ihriska odchádza Andrija Balić, prichádza Matej Moško.

80
    Michalovce dali gól! MATÚŠ MARCIN vystrelil k pravej tyči a nič na tom nezmenil ani v poslednej chvíli Richard Nagy a jeho sklz. Asistencia: Lukáš Jánošík.

79
    Vladimír Majdan vykopol loptu hlboko dopredu. To však nebolo nič jednoduché pre Kuzmu. Dzotsenidze si nedovolil zaváhanie.

78
    Na zadnú žrď padal center Jinjolavu. Frelih však kraľoval na tomto mieste a myšlienku na zakončenie jednoznačne odobral Kuzmovi.

76
    Lopta v sieti, no Niarchos zakončil z ofsajdu!

75
    Michalovce neokorenili začiatok posledných pätnástich minút základnej hracej doby gólovým zakončením. Brankár Richter úspešne zasahoval. ViOn prehráva na Zemplíne stále 0:2.

74
    Žltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Miroslav Gono).

74
    Niarchos faulovaný Gonom! Najprv to rozhodca Ziemba pustil, ale druhý kontakt Gona už bol na žltú kartu!