Freiburg – Heidenheim 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Union Berlín 3:2 (kon.) | Mönchengladbach – Frankfurt 1:1 (kon.)
RB Lipsko – W. Brémy 1:1 (kon.) | Mohuč – Dortmund 3:0 (kon.)
SC Freiburg
1:1 (1:1)
1.FC Heidenheim 1846
Sobota 11.05.2024, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 33. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:27:40)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 16:6. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:11.

Dnešní utkání mezi Freiburgem a Heidenheimem je u konce! Oba týmy ve druhém poločase sehrály celkem vyrovnané utkání, které došlo až k zasloužené remíze 1:1.

90+6

Dnešní utkání sleduje 34 700 diváků.

90+5
    Faulovaný byl na půlící čáře jeden z hostů.

90+5
    Freiburg volí v posledních minutách dlouhé nákopy dopředu a snaží se o vítězství, zatím to ale nevypadá.

90+4
    Rozehraný přímý kop nebyl vůbec špatný, Grifo svou střelou ale cca o metr netrefil levou tyč hostující branky.

90+3
    Po nedovoleném zákroku mají domácí k dispozici nebezpečnou standardní situaci za pokutovým územím.

90+2
    Faulem se u postranní čáry provinil Thomalla. Na míči zůstanou pořád domácí.

90+1
    Na útočné polovině kombinují domácí, nepřesná přihrávka ale pustí k míči hosty.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Míč na vlastní polovině vybojovali domácí fotbalisté a míří kupředu.

89
    Střídání v týmu SC Freiburg:
    ze hřiště odchází Roland Sallai, přichází Maximilian Philipp.

Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846:
    ze hřiště odchází Jan-Niklas Beste, přichází Adrian Beck.

88
    Ke střele se v pokutovém území dostal jeden z domácích hráčů, jenž branku netrefil. I tak se ale píská ofsajd.

87
    Ten byl rozehrán centrem přímo do pokutového území, ale míč odrazila domácí obrana do bezpečí.

86
    Málem jsem to zakrikl, ale přihrávku od Thomalla odkopl Makengo na rohový kop.

85
    Míč mají v držení opět domácí fotbalisté, ale utkání se blíží ke svému konci a zatím to vypadá na plichtu.