Chrudim – Jihlava 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Příbram 1:2 (kon.) | Kroměříž – Líšeň 1:1 (kon.)
Táborsko – Varnsdorf 4:1 (kon.) | Brno – Prostějov 1:2 (kon.)
FK Dukla Praha
1:2 (0:0)
FK Příbram
Sobota 06.04.2024, 14:00 • Na Julisce, Praha-Dejvice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 21. kolo

Děkujeme za pozornost a přejeme krásný zbytek nevšedně teplého víkendu. (15:56:39)

Dnešní zápas je u konce. Do zápasu lépe vstoupila Dukla, která se ale dlouho nemohla prosadit. V prvním poločase si pražští fotbalisté vytvořili několik nadějných příležitostí, Moulis jednou dokonce orazítkoval břevno středočeské branky.

Zápas se změny skóre dočkal až v druhém poločase, zato ale rovnou třikrát. Nejprve v 46. minutě se po autu dostal k zakončení z bezprostřední blízkosti příbramské brány Moulis, který míč pouze přiklepl za záda brankáře Melichara. Pak už ale radovali pouze hosté. Hned v zápetí, v 52. minutě, dlouhý centr na zadní tyř propadl až an Falla, který trefil přesouvajícího se brankáře Šťovíčka, který si smolně srazil míč za vlastní záda. Finální skóre zápasu upravil Coňk, který se prosadil hlavou.

90+4

90+3
    Centr na zadní tyč žádného z domácích hráčů nenašel. U míče Příbram.

90+2
    Hora přepadl přes Andronikoua, což rozhodčí posoudil jako faul. Dukla bude mít pár minut před koncem zápasu možnost zahrávat nebezpečně vypadající standardní situaci.

Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Mohlo být vyrovnáno! Po zmatku v příbramském vápně se k zakončení vně šestnáctky dostal Zeronik, který svou pumelicí z první jen těsně minul levou tyč středočeské branky.

89
    Pro dlouhý balón za dukelskou obranu si vyběhl domácí gólman Šťovíček.

89
    Fanoušci na Julisce se zlobí, rozhodčí posoudil souboj o míč na polovině hřiště jako domácí faul. Rozehrávat budou tak hosté.

88
    Theodoros Andronikou si za odkopnutí míče po přerušení hry vykoledoval žlutou kartu.

87
    Jakub Jeřábek se ještě snažil vybojovat sražený míč z vápna, v souboji byl ale pozdě a tvrdě poslal jednoho z příbramských k zemi. Za to si zasloužil pokárání od rozhodčího v podobě žluté karty.

86
    Střídání v týmu FK Příbram:
    ze hřiště odchází Pavel Hašek, přichází Jan Brabec.

85
    Fall si na pravé straně hřiště sice dokázal obejít jednoho z domácích fotbalistů, jeho následná střela z velkého úhlu ale neměla gólové parametry a skončila vedle dukelské brány.

84
    Střídání v týmu FK Dukla Praha:
    ze hřiště odchází Martin Douděra, přichází Jakub Jeřábek,
    ze hřiště odchází Ondřej Ullman, přichází Matěj Helešic.

84
    Hora to po kombinaci před příbramskou šestnáctkou zkusil z dálky, branku ale netrefil.

82
    Centr ze standardní situace skončil pouze na hlavě domácího obránce, který navíc zvládl založit i nadějně vypadající protiútok. Na jeho konci stál Douděra, jehož centr těsně přelétl hlavu nabíhajícího si Mešanoviče.

81
    Hušbauer byl kousek od dukelského vápna faulován, Příbram tak bude zahrávat nadějně vypadající standardní situaci.

80
    Dukla opět tlačí na příbramskou branku. Ani jeden z centrů se ale svého zakončení nedočkal.

78
    Obrat dokonán! Na vysoký centr z pravé strany na zadní si vyskočil MATYÁŠ COŇK, který střelou hlavou poslal míč k levé tyči a rozvlnil tak síť dejvické branky.