Dukla B – Č. Budějovice B 0:1 (kon.) | Admira Praha – Hostouň 2:1 (kon.) | Plzeň B – Bohemians B 1:1 (kon.)
Povltavská – Táborsko akademie 2:4 (kon.)
FC Viktoria Plzeň B
1:1 (1:1)
Bohemians Praha 1905 B
Neděle 10.03.2024, 10:30 • Luční ulice • Česká fotbalová liga (A) • 17. kolo

To je pro tento zápase vše. Užijte si zbytek víkendu a u dalších přenosů naviděnou.
    Na západě Čech ovšem nekončíme, protože od 18:00 nás zde čeká šlágr mezi Viktorií Plzeň a Spartou Praha, tak si nalaďte náš přenos i na tento zápas. (12:22:32)

Utkání 17. kola ČFL skupiny A mezi rezervami Viktorie Plzeň a Bohemians Praha je u konce. Oba celky se rozejdou za nerozhodného výsledku. Obě trefy byly k vidění v první půli, když ve 14.minutě otevřel skóre Metsoko. Jenomže ještě do půle dokázal vyrovnat z rohového kopu hlavičkou Bartek. Druhé dějství nenabídlo spíše velký boj než nějaké větší šance, proto duel končí spravedlivou remízou 1:1.

90+3

90+2
    Nádherný balón vyslal do pokutového území Jan Sýkora. Pro smůlu domácích dokázali Pražané odvrátit.

90+1
    Bohemka se také dostala k rozehrávce rohového kopu. Z něho se nebude zakončovat, protože faulem si pomohl Kadlec.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90
    Klokani ještě budou mít jednu možnost na skórování, když mají od poloviny hřiště rozehrávku přímého kopu.

89
    Po nedovoleném zákroku Farkaše si přímý volný kop rozehraje domácí celek ze západu Čech.

88
    Znovu se oskytl v hlavní roli Matyáš Kozák. Tentokrát se pokusil o centr, který ovšem nikdo netrefil.

87
    Z velké dálky se pokoušel o střelecký pokus Matyáš Kozák. Prudká rána skončila na těle Fišera.

86
    Dále se Viktoria nedostala k nějaké vážnější šanci, proto se autu ujme Martin Dostál.

85
    Na zadní tyči se dostal k odraženému míči Jan Novák, jenže než si rozmyslel co udělá, tak je zastaven.

84
    Na druhé straně se odvážil k centrovanému míči Patrik Vacek. Pro něj si došel pozorný Jakub Šiman.

83
    Vysoko z branky vyběhl Viktor Baier, čehož mohl využít David Bartek přehozením. Nakonec jeho příležitost končí vysoko nad.

82
    Denis Pomahač si ukázal na levou stranu o přihrávku. Ta byla dlouhá, a tak se autu ujme Plzeň.

81
    Výborně rozběhnutý Adam Vrba se chtěl po pravé straně protlačit k centru. Protihráče ovšem nedokázal obehrát.

80
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B:
    ze hřiště odchází Ondřej Petrák, přichází Jakub Müller.

79
    Zajímavá situace vznikla v pokutovém území Bohemians. Jan Sýkora zde byl zřejmě tvrdě došlápnut, ale sudí píská faul na druhou stranu.