Dukla B – Č. Budějovice B 0:1 (kon.) | Admira Praha – Hostouň 2:1 (kon.) | Plzeň B – Bohemians B 1:1 (kon.)
Povltavská – Táborsko akademie 2:4 (kon.)
FK Dukla Praha B
0:1 (0:1)
Dynamo České Budějovice B
Neděle 10.03.2024, 10:15 • Satalice UMT • Česká fotbalová liga (A) • 17. kolo

Utkání 17. kola je u konce. Jihočeši o vítězství rozhodli už v prvním poločase, kdy se z penalty prosadil Böhm. Ovšem v druhé půli tahalo Dynamo za kratší stranu provazu a několikrát viselo vyrovnání ve vzduchu. Andrew ale spoluhráče podržel a Dukla po osmi remízách zůstala dnes poražena. (12:16:16)

90+4

90+3
    Střídání v týmu Dynamo České Budějovice B:
    ze hřiště odchází Tomáš Hák, přichází Jakub Zevl.

90+3
    Němec hned mohl udeřit, když se obtočil okolo posledního hráče a vypálil tvrdě nad bránu.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90+1
    ze hřiště odchází Milan Šimoník, přichází Dominik Němec.

89
    Nádherná střela domácích, která šla dobře přes zeď a mířila pod břevno hostující brány, Andrew vytáhl skvělý zákrok a zachránil Jihočechy.

88
    Standartní situace pro domácí krátce za velkým vápnem, kde hosté faulovali.

86
    Káža do běhu přiťukl balón Ulmanovi, který už střílel z úhlu. Andrew byl u tyče připravený.

85
    Dukla stále natlačena na polovině soupeře, ale vyložené šance si nemůže vypracovat. Andrew bez zákroku.

83
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B:
    ze hřiště odchází Aleš Kocman, přichází Filip Káža.

82
    Další slušná příležitost pro Dynamo. Jungbauer pálil ze středu a jeho jedovatý pokus špičkou kopačky vychýlil Gothard na rohový kop. České Budějovice zahodily dvě velké šance v krátkém sledu.

80
    Žlutá karta pro tým Dynamo České Budějovice B (Matěj Faltus).

80
    Gothardovi propadla přihrávka z brankové čáry, ale poskakující balón před prázdnou bránou nedokázal nikdo z hostí usměrnit za čáru.

78
    Zíka v obrovské příležitosti, když dostal ve vápně příliš prostoru a tvrdou ranou donutil Gotharda vyboxovat balón na rohový kop. Teď Dynamo zaváhalo.

77
    Dynamo to zkoušelo dlouhým nákopem za obranu na Zíku. Ten nebyl u míče včas a sám si proti třem následně neporadil.