Alavés – Rayo Vallecano 1:0 (kon.) | Las Palmas – Ath. Bilbao 0:2 (kon.) | Real Madrid – Celta Vigo 4:0 (kon.)
Real Betis – Villarreal 2:3 (kon.)
Deportivo Alavés
1:0 (1:0)
Rayo Vallecano
Neděle 10.03.2024, 14:00 • Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz) • Španělská LaLiga • 28. kolo

To je z dnešního zápasu vše, děkujeme za pozornost. (16:11:39)

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 13:10.

Máme za sebou celkem vyrovnané utkání, ve kterém však zvítězili Alavés 1:0. V závěru úvodního poločasu se prosadil Gorosabel, který přehodil hostujícího golmana. Ve druhém poločase se Vallecano pokoušeli vstřelit srovnávací branku, ale to se jim příliš nedařilo. Až v závěrečné minutě měli hosté velkou šanci utkání srovnat, ale to se jim nepovedlo. Alavés si tak z tohoto zápasu berou důležité 3 body.

90+7

90+7
    V závěru utkání viděl žlutou kartu Blanco.

90+6
    Obrovská šance pro hosty, Palazón si zpracoval míč v pokutovém území, a jeho střela trefila tyč.

90+4
    Míč mají aktuálně hráči Vallecana, těm se však nedaří dostat dopředu přes obranu Alavés.

90+2
    Alavés budou zahrávat rohový kop po teči jednoho z hráčů Vallecana.

90+1
    Na zemi leží Sivera, který si vyžaduje lékařské ošetření.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

89
    Palazón byl faulován a rozhodčí ihned tento přestupek pískl.

88
    Balliu stáhl k zemi jednoho z hráčů Alavés, kteří tak budou rozehrávat z vlastního pokutového území.

87
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Jorge De Frutos, přichází Bebé.

86
    Falcao přihrával na Camella, který se však nacházel v ofsajdu a asistent rozhodčího ihned zvedl praporek.

85
    Střídání v týmu Deportivo Alavés:
    ze hřiště odchází Andoni Gorosabel, přichází Nahuel Tenaglia.

84
    Na zemi zůstal ležet Gorosabel, který má pravděpodobně křeče v noze.

82
    García si navedl míč na střed hřiště, kde z poměrně velké vzdálenosti vystřelil na bránu, ale jeho střela prošla kousek od levé tyče.