Lecce – Hellas Verona 0:1 (kon.) | AC Milán – Empoli 1:0 (kon.) | Juventus – Atalanta BC 2:2 (kon.)
Fiorentina – AS Řím 2:2 (kon.)
Juventus FC
2:2 (0:1)
Atalanta Bergamo
Neděle 10.03.2024, 18:00 • Allianz Stadium, Turín • Italská Serie A • 28. kolo

To je z mé strany vše, hezký nedělní večer přeji. (19:51:36)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:9.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec nabídlo čtyři branky a remízu 2:2. Po prvním poločase vedlo Bergamo 1:0, ovšem ve druhém poločase Juventus zabral a během pár minut otočil na 2:1. Jenže hosté nesložili zbraně a dokázali ještě vyrovnat na konečných 2:2.

90+4

90+3
    Žlutá karta pro tým Atalanta Bergamo (Hans Hateboer).

90+3
    Nevyšlo to ani hostům, vypadá to, že se další branky v tomto utkání již nedočkáme.

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Federico Chiesa to opět zkoušel, ale dnes mu není přáno, jeho pokusu scházela přesnost a míč skončil vedle hostující branky.

89
    Střídání v týmu Juventus FC:
    ze hřiště odchází Weston McKennie, přichází Kenan Yildiz.

Střídání v týmu Atalanta Bergamo:
    ze hřiště odchází Charles De Ketelaere, přichází Alexej Mirančuk,
    ze hřiště odchází Matteo Ruggeri, přichází Mitchel Bakker.

88
    Na druhé straně to vzal na sebe Ademola Lookman, ale přes trojici protihráčů se neprodral a o míč přišel.

87
    Po rohu střílel z hranice velkého vápna Federico Chiesa, ale hradbu těl před sebou nepropálil a stav se tedy tentokrát nemění. Juventus hraje s Bergamem stále 2:2.

86
    Rohový kop pro Juventus.

85
    Teď je to ze strany na stranu, vypadá to, že oba celky chtějí tento duel rozhodnout a získat tři body. Komu se to podaří?

83
    ze hřiště odchází Andrea Cambiaso, přichází Timothy Weah.

82
    Domácí ztratili míč a hosté šli do přečíslení, ale Ademola Lookman byl faulován a nic z toho nebylo.

80
    Wojciech Szczęsny měl opět práci, ale s centrovaným míčem si poradil na jedničku. Dopředu už pospíchají domácí fotbalisté.

78
    ze hřiště odchází Fabio Miretti, přichází Hans Nicolussi Caviglia,
    ze hřiště odchází Arkadiusz Milik, přichází Moise Kean.
    76. Teun KOOPMEINERS - 2:2

Jakub Kopřiva

Branky: 66. Cambiaso (McKennie), 71. Milik (McKennie) – 35. Koopmeiners (Pašalić), 76. Koopmeiners (Djimsiti)

Karty:   90+3. Hateboer (ABC)

Juventus FC: Szczęsny – Gatti, Bremer, Danilo (C) – Cambiaso (83. Weah), McKennie (89. Yildiz), Locatelli, Miretti (78. Nicolussi Caviglia), Iling – Milik (78. Kean), F. Chiesa.
    Náhradníci: Pinsoglio, Scaglia – Sandro, Djaló, Kostić, Nonge, Rugani.

Atalanta Bergamo: Carnesecchi – Scalvini (68. Tolói), Hien, Djimsiti – Zappacosta (68. Hateboer), Éderson, Pašalić, M. Ruggeri (89. Bakker) – Koopmeiners – De Ketelaere (89. Mirančuk), Scamacca (58. Lookman).
    Náhradníci: Musso, Vismara – Adopo, de Roon, Kolašinac, Palomino, Touré.

Rozhodčí: Guida – Bercigli, Scatragli