Dukla B – Č. Budějovice B 0:1 (kon.) | Admira Praha – Hostouň 2:1 (kon.) | Plzeň B – Bohemians B 1:1 (kon.)
Povltavská – Táborsko akademie 2:4 (kon.)
FK Admira Praha
2:1 (0:0)
TJ Sokol Hostouň
Neděle 10.03.2024, 10:15 • Stadion FK Admira Praha • Česká fotbalová liga (A) • 17. kolo

Ze stadionu Admiry v pražských Kobylisích se s vámi loučím, děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy příště na počtenou u dalších přenosů. Přeji hezký zbytek dne a víkendu a mějte se fajn. (12:46:41)

Ve druhé půli už padaly branky, ale až po 70. minutě. Jako první se prosadila Admira, když si střelu Mráze v 72. minutě srazil za záda vlastního brankáře Charvát. Druhý gól přišel v 78. minutě, kdy se prosadil Koutecký z brejku přesně ke vzdálenější tyči. I Hostouň dala alespoň jeden gól. V 83. minutě se po skrumáži ve vápně prosadil hlavou Adam Fotr a bylo to po centru Hucka z rohového kopu. Admira tak bere velmi důležité tři body a připisuje první vítězství v jarní části. Hostouň naopak i druhé jarní utkání prohrála a klesla na třetí pozici.

90+4

90+4
    Ještě jeden roh pro Admiru. Do vápna přiběhl i gólman Pančev, ale centr končí v náruči Kellera.

90+2
    Keller si ze vzduchu stáhl do rukavic centrovaný míč, který vyslal Mládek.

90+1
    Keller přeskočil jednoho z hráčů Hostouně a získal míč do své moci.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Martin Keller).

90
    Střídání v týmu FK Admira Praha:
    ze hřiště odchází Jakub Mráz, přichází Martin Čácha.

89
    ze hřiště odchází Štěpán Zahálka, přichází Patrik Vlček,
    ze hřiště odchází Vít Kolář, přichází Jan Martinic.

87
    Zakončení Mládka srazila domácí obrana na roh. Centr z něj odvrátila do bezpečí obrana Admiry.

86
    Střela jednoho z hostujících hráčů skončila nad brankou Kellera, který bude odkopávat od své brány.
    83. FOTR - 2:1

83
    Hostouň právě vstřelila branku! Hosté ovšem snižují! Po centru Hucka se míč dostal do vápna, kde ho ze skrumáže hlavou dostal do sítě ADAM FOTR.