AC Milán – Lecce 3:0 (kon.) | AS Řím – Lazio 1:0 (kon.) | Empoli – Turín 3:2 (kon.)
AS Řím
1:0 (1:0)
S. S. Lazio
Sobota 06.04.2024, 18:00 • Stadio Olimpico, Řím • Italská Serie A • 31. kolo

90+7
    Lukaku vidí za faul zezadu žlutou kartu a žlutou kartu vidí také trenér De Rossi za protesty.

90+3
    Kapitán domácího celku Lorenzo Pellegrini vidí žlutou za faul zezadu.

81
    Poslední střídání domácích. Ze hřiště odchází Paredes, místo něj na posledních deset minut přichází Edoardo Bove.

80
    Další žlutá karta. Tentokrát ji vidí Leandro Paredes.

79
    Střídání na obou stranách. V zápase končí za AS Angeliño a Paulo Dybala. Nastupují Smalling a Abraham. Na straně Lazia končí Marušić a místo něj nastupuje Luca Pellegrini.

75
    Další žlutá karta Lazia za další potyčku. Tentokrát ji vidí Taty Castellanos.

73
    Žlutou kartu za potyčku vidí právě střílející Pedro a hosté tak přichází o rohový kop.

70
    Střídání na obou stranách. Ze hřiště odchází domácí El Shaarawy a hostující Vecino. Místo nich na posledních 20 minut přichází na hřiště Spinazzola a také Luis Alberto.

68
    Zeki Çelik skluzem fauloval Daičiho Kamadu a Felipe Anderson si staví míč na přímý kop.

64
    Matteo Guendouzi skvěle posunul míč na Kamadu, který dopravil míč do sítě, ale bohužel pro hosty byl v postavení mimo hru a gól neplatí.

56
    Za faul na polovině hřiště vidí Gianluca Mancini žlutou kartu.
    55. Obrovská šance AS!

55
    Obrovská šance domácího celku! Romelu Lukaku se skvěle dostal z vlastní poloviny k šestnáctce Lazia, předal míč El Shaarawymu, ale ten trefil pouze tyčku Mandasovy brány.

46
    Trojité střídání proběhlo o poločase na straně Lazia, hřiště opustili Isaksen, Romagnoli a immobile, místo nich přichází Pedro, Patric a také Castellanos.
    42. Gianluca MANCINI - 1:0

42
    AS Řím právě vstřelil branku!
    Skvěle zahraný roh domácího celku na úroveň malého vápna, kde zůstal skoro sám GIANLUCA MANCINI, který hlavičkou uklidil míč k levé tyči soupeřovy branky. Mandas jemně tečoval míč, ale nedokázal jej dostat mimo branku. Asistenci si připisuje Paulo Dybala, který zahrával rohový kop.

35
    Angeliño se dostal k centru, kterým našel Zekiho Çelika, ale jeho hlavička se od země odrazila přes břevno. Odkop od branky pro Lazio.

21
    Matías Vecino je prvním hráčem, který vidí žlutou kartu. Snažil se znepříjemnit rozehrávku Llorentemu a u toho ho podkopl.

7
    Velká šance Lazia! Po chybné rozehrávce se do zajímavé pozice dostal Ciro Immobile, ale z levé strany netrefil branku a míč skončil jen v boční síti.