Atlético – Girona 3:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Getafe 0:0 (kon.) | Mallorca – Real Madrid 0:1 (kon.)
Cádiz – Barcelona 0:1 (kon.)
Rayo Vallecano
0:0 (0:0)
Getafe CF
Sobota 13.04.2024, 16:15 • Estadio de Vallecas (Madrid) • Španělská LaLiga • 31. kolo

90
    Na posledních pár minut se podívá na hřiště také Angileri, který nahrazuje Rica.

84
    Dvojité střídání na domácí straně. Přichází Falcao a Ratiu. Dohráli Camello s De Frutosem.

77
    V dnešním utkání dohrál také Milla a nahrazuje ho Moriba.

74
    Dvojité střídání domácích hráčů. Přichází Ciss a Nteka, dohráli Lopez s Palazonem.

66
    I na druhé straně se střídá. Rodriguez nahrazuje Santiaga.

65
    První střídání si přichystal domácí trenér. Na hřiště posílá Crespa výměnou za Treja.

46
    Do druhého poločasu přichází čerstvé síly na straně Getafe. Hru oživí Carmona a Latasa, naopak dohráli Iglesias a Mata.