Arsenal – Bournemouth 3:0 (kon.) | Brentford – Fulham 0:0 (kon.) | Burnley – Newcastle 1:4 (kon.)
Sheffield Utd. – Nottingham 1:3 (kon.) | Manchester City – Wolverhampton 5:1 (kon.)
Sheffield United
1:3 (1:1)
Nottingham Forest
Sobota 04.05.2024, 16:00 • Bramall Lane • Anglická Premier League • 36. kolo

Ode mě to bude již pro dnešek všechno a vidíme se u dalšího onlajnu. (18:04:50)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 12:11. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:7.

Nic víc už se však v utkání nestane a Nottingham vítězí nad Sheffieldem poměrem 3:1. O osudu utkání rozhodla 51. minuta, ve které se prosadil hostující kapitán Ryan Yates. V 65. minutě se navíc podruhé v utkání prosadil Callum Hudson-Odoi.

90+6

90+6
    Ahmedhodžić vidí druhou žlutou kartu v zápase a Sheffield bude dohrávat o deseti.

90+4
    Awoniyi se snažil probojovat do zakončení, jeho postup však zastavuje odmávaný ofsajd.

90+3
    Osborn zastavuje svým tělem Ainův střelecký pokus.

90+2
    Pokus o přenesení hry v podání Sheffieldu končí u hostujícího Yatese.

90+1
    Sels sbírá domácí centr do pokutového území.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje pět minut.

90
    Střídání v týmu Nottingham Forest:
    ze hřiště odchází Chris Wood, přichází Taiwo Awoniyi,
    ze hřiště odchází Callum Hudson-Odoi, přichází Nicolás Domínguez.

89
    Robinsonova hlavička míří daleko od vzdálenější tyče.

88
    Hudson-Odoi byl blízko hattricku, při zakončení byl však zastaven domácím obráncem.

87
    Špatnou rozehrávku domácích zachycuje Aina.

86
    Murillo ve skluzu odvrací pokus Breretona.

85
    Domácí akce končí opět pouze v zámezí.

84
    Domácí fanoušci postupně opouštějí svá místa, mezitím je míč na kopačkách hostujících hráčů.

83
    ze hřiště odchází Gonzalo Montiel, přichází Harry Toffolo.

Václav Plachta

Branky: 17. Brereton (pen.) – 27. Hudson-Odoi (Danilo), 51. Yates (Boly), 65. Hudson-Odoi (Gibbs-White)

Karty:   75. Ahmedhodžić (SHU) – 16. Montiel (NOT)   90+6. Ahmedhodžić (SHU)

Sheffield United: Foderingham – J. Robinson, Ahmedhodžić, Trusty (C) – Osborn, A. Brooks (66. Ja. McAtee), Arblaster, Hamer, Bogle – Brereton, Archer (74. Souza).
    Náhradníci: Grbić – Larúsí, Holgate, Norwood, ben Slímán, Brewster, Osula.

Trenér: Chris Wilder

Nottingham Forest: Sels – Aina, Murillo, Boly, Montiel (83. Toffolo) – Danilo, Yates (C) – Hudson-Odoi (90. Domínguez), Gibbs-White, Elanga (67. Niakhaté) – Wood (90. Awoniyi).
    Náhradníci: Turner – Sangaré, Kouyaté, Reyna, Origi.

Trenér: Nuno Espírito Santo

Rozhodčí: Kavanagh – Bennett, Robathan