Real Sociedad – Las Palmas 2:0 (kon.) | Real Madrid – Cádiz 3:0 (kon.) | Girona – Barcelona 4:2 (kon.)
Mallorca – Atlético 0:1 (kon.)
Real Madrid
3:0 (0:0)
Cádiz CF
Sobota 04.05.2024, 16:15 • Estadio Santiago Bernabéu (Madrid) • Španělská LaLiga • 34. kolo

Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 10:5. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 6:12. (18:26:42)

První poločas tomu moc nenasvědčoval, ale nakonec je to pohodlné vítězství pro Real Madrid. Po brankách Díaze, Bellinghama a Joselua dokráčeli domácí k celkové výhře 3:0. Hráči Cádizu se v prvním poločase neprezentovali špatným fotbalem, ale vstup do druhé půle se jim vůbec nepovedl a po gólu Díaze se nedokázali dostat zpátky do zápasu. "Los Blancos" tedy potřebují k jistotě triumfu v lize pouhý bod, ale i případné zaváhání Barcelony by jim přihrálo titul.

90+4
    90+3. JOSELU - 3:0

90+3
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Teď už se ale nemýlí. Nacho Fernández se po brejku z ničeho nic zjevil sám před brankářem, ale nestřílel a našel úplně volného JOSELUA, který dopravil míč do prázdné branky. Asistence: Nacho Fernández

90+2
    Joselu trefuje po centru od Bellinghama na zadní tyč brankovou konstrukci.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Hosté rozehráli rohový kop, po kterém se k nebezpečné hlavičce dostal Goméz, ale těsně netrefil branku.

88
    Dalekonosnou střelou to zkusil Modrič, ale jeho střelu do levé části branky vyráží brankář Cádizu.

87
    S centrem z prvé strany neměla obrana domácích problém.

85
    Po rohovém kopu hostů se do brejku dostaváli hráči Realu, ale Modričovu přihrávku zablokoval jeden z obránců.

85
    Střídání v týmu Cádiz CF:
    ze hřiště odchází Robert Navarro, přichází Iván Alejo.

83
    Vinícius odcentroval Rabonou a našel opět hlavu Militaa, jehož střelu vytáhl perfektním zákrokem Ledesma.

81
    Carvajal se na zadní tyči dostal do velké šance. Hlavičkou ho našel Militao a na pravého beka Realu zívala prázdná branka, kterou ale přestřeluje.

80
    Střídání v týmu Real Madrid:
    ze hřiště odchází Eduardo Camavinga, přichází Federico Valverde.

80
    Faul na Bellinghama = přímý kop.

80
    Camavingovu střelu zpoza vápna zablokoval Chust.

79
    Real už v klidu dohrává zápas, drží balón na svých kopačkách a nepouští hráče Cádizu přes polovinu hřiště.

77
    Centr z levé strany od Pirese odvrací Nacho.

Tadeáš Zeman

Branky: 51. B. Díaz (Modrić), 68. Bellingham (B. Díaz), 90+3. Joselu (N. Fernández)

Karty:   38. Zaldúa (CAD)

Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 10:5. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 6:12.
    Real Madrid: Courtois – Carvajal, Militão, N. Fernández (C), F. García – Camavinga (80. Valverde), Modrić – Güler (66. Bellingham), B. Díaz (73. Vinícius Júnior), Ceballos – Joselu.
    Náhradníci: Arrizabalaga, Lunin – Kroos, F. Mendy, Rodrygo, Rüdiger, Tchouaméni, L. Vázquez.

Trenér: Carlo Ancelotti

Cádiz CF: Ledesma (C) – Zaldúa (66. Carcelén), Fali, Chust, J. Hernández – Alcaraz, Escalante – Sobrino (75. Ma. Gómez), Á. Fernández (66. Pires), Navarro (85. Alejo) – C. Ramos (75. Jiménez).
    Náhradníci: Gil – Guardiola, Machís, Martí, Mbaye, Ocampo, Samassékou.

Trenér: Mauricio Pellegrino