W. Brémy – Mönchengladbach 2:2 (kon.) | Dortmund – Augsburg 5:1 (kon.) | Stuttgart – Bayern 3:1 (kon.)
Wolfsburg – Darmstadt 3:0 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Freiburg 0:0 (kon.)
VfL Wolfsburg
3:0 (2:0)
SV Darmstadt 98
Sobota 04.05.2024, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 32. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (17:28:23)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 12:5. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 11:13.

Wolfsburg si proti jistě sestupujícímu Darmstadtu připsal třetí výhru v řadě. Z velké části bylo rozhodnuto už v jedenácté minutě, kdy vlci vedli 2:0 zásluhou Wimmera a Winda. Na třetí trefu si skromně zaplněné tribuny musely počkat až do nastavení druhé půle. Radost jim udělal Václav Černý, který přišel do hry až na závěrečnou čtvrthodinu.

90+4
    90+3. Václav ČERNÝ - 3:0

90+3
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Za necelou čtvrthodinu na trávníku se VÁCLAV ČERNÝ uvedl neproměněným únikem a teď i čtvrtým gólem v sezóně! Český reprezentant si nikým neatakován naběhl k zadní tyči a Kamiňského noblesní centr z prvního doteku uklidil do Brunstova protipohybu.

90+2
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg:
    ze hřiště odchází Lovro Majer, přichází Tiago Tomás.

90+1
    Christoph Zimmermann šel pozdě do skluzu a ostřejším zákrokem poslal na zem Majera. Viděl za to pátou žlutou v sezóně, takže si příští týden proti Hoffenheimu nezahraje.

90
    Nastavují se 4 minuty.

89
    Darmstadt se moc nesnaží posunout do palebné destinace a spokojuje se s kolotočem přihrávek nedaleko od půlící čáry.

87
    Černý hravě pronikl za hostující obranu. Na přípravu střely měl docela dost času i prostoru a stejně ji před vybíhajícím Brunstem poslal vedle levé tyče.

86
    Minimálně tři hráči hostů byli při útočné standardce v ofsajdu. Jedním z nich byl Zimmermann, který sklepával balon neúspěšně zakončujícímu Skarkemu.

85
    Střídání v týmu SV Darmstadt 98:
    ze hřiště odchází Emir Karić, přichází Asaf Arania.

85
    ze hřiště odchází Julian Justvan, přichází Fabian Schnellhardt.

83
    Černý několika zasekávačkami na levém konci vápna odkládal finální pas před branku. Nakonec se míče alibisticky zbavil přihrávkou pod sebe, kterou mu jeden z hostů navíc ukradl.

82
    ze hřiště odchází Kevin Paredes, přichází Václav Černý.

82
    ze hřiště odchází Jonas Wind, přichází Kevin Behrens.

80
    Deset minut před koncem základní hrací doby se hosté opět snažili o konstruktivní kombinaci, jež ztroskotala na Mehlemově nekvalitním centru. Míč skončil v moci Casteelse.

78
    Jannik Müller pokazil ofsajdovou past. Majer mohl pokračovat, ale pofidérním řešením z levého okraje pokutového území vlastně nepřihrál ani nevystřelil.